НА ВІННИЧЧИНІ ВІДЖИМАЮТЬ ЗЕМЛІ ЧЕРЕЗ КОПАННЯ ПІСКУ (ВІДЕО)

Жителі Лісової Лисіївки, що на Вінниччині, цьогоріч свій урожай не зберуть. Місцевий підприємець, що має дозвіл на розробку 6 га кар'єру піску, – розробив більше двадцяти. Відтак, під розробку потрапили навіть людські городи. Громада обурена, звернулась до «Народного контролю».

Від людських городів тут лишилася одна згадка. Декому орендар сплатив за землю, а дехто чекає і досі.

– Он в мене був город, люцерна була. Я йому (орендарю) кажу: «Дай за оранку, дай за люцерну, і в мене до тебе діла нема», розщитайся – розраховується по сей день, – коментує Людмила, жителька с. Лісова Лисіївка.

Та підприємець, схоже, навіть і не думає іти на поступки селянам – усі конфліктні питання вирішує силою. Так, люди, які приїхали поглянути на кар'єр, ледь живими звідти повернулись, – кажуть вони.

Аби з'ясувати ситуацію, журналісти НК вирушили до сільської ради. Там лишень розводять руками, мовляв, самі не знають що відбувається. Потім звернулись в Калинівську райдержадміністрацію де голова розповів, що підприємець розробляє ділянку поступово.

Переглядаючи документи в районному відділі держгеокадастру журналісти з'ясували, що підприємець з 2012 року по 2016-й сплатив мито за розробку понад 15 га кар'єру, нагадаємо: маючи дозвіл лише на 6,5 га.

Як стало відомо, минулоріч сільськогоспорадська інспекція перевіряла підприємство, чи знайшли порушення ми запитали в начальника відділу.

– Безумовно, тому що договір розцінюється під ведення сільського господарства, а не видобутку, як є на 6-ти гектарах. Фермер це усвідомлював але зважився на таке. Адмін стягнення не було, по одному порушенню було, а по іншому матеріали із явними ознаками кримінального правопорушення, зокрема без господарського поводження із землею були направлені слідчому, – прокоментував Олександр Павлович, начальник відділу Вінницької сільськогосподарської інспекції.

Відеограф: Сергій Немирівський

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов