Активізація інвестиційних процесів залишається пріоритетним напрямом діяльності обласної влади

На цьому під час засідання колегії обласної державної адміністрації, що пройшло під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія, акцентував увагу перший заступник голови ОДА Андрій Гижко.

Підсумовуючи результати тримісячної діяльності, він відзначив, що упродовж І кварталу перед органами влади було чимало викликів, які потребували пошуку оптимальних шляхів реагування. Та, попри непрості умови, в області велася системна робота з реалізації пріоритетних завдань, визначених Стратегією розвитку регіону, одним із яких є залучення інвестицій. 

«У минулому році в області реалізовано 19 інвестиційних проектів на суму більше 1,9 млрд. грн., що дозволило створити понад 1640 робочих місць. На даний час приватними інвесторами в промисловості реалізується 57 довгострокових інвестиційних проектів загальною вартістю близько 20 млрд. грн. Завершення їх реалізації дозволить створити понад 5100 нових робочих місць», - повідомив Андрій Гижко. 

Серед найбільших таких проектів він виокремив будівництво нового заводу з виробництва холодильного обладнання у місті Вінниця, розширення виробничих потужностей ТОВ «БарлінекІнвест», ТОВ «Люстдорф» та переробного комплексу ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», а також реконструкцію Вінницького олійножирового комбінату. 

На стадії реалізації перебувають сьогодні і 45 інвестиційних проектів в галузі АПК на суму понад 4,7 млрд. грн., спрямованих на розвиток галузі рослинництва та тваринництва, інфраструктури для зберігання зерна та плодоовочевої продукції. 

Характеризуючи ситуацію в агропромисловому комплексі, перший заступник голови ОДА відзначив, що, порівняно з аналогічним періодом попереднього року, в сільському господарстві з початку року забезпечено приріст виробництва на 5,9 %. Область займає перше місце в Україні за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства, виробництва молока та м’яса, чисельністю поголів’я ВРХ, в т.ч. корів та птиці. 

Нині в регіоні триває комплекс весняно-польових робіт. За інформацією Андрія Гижка, вже посіяно понад 97% площ ранніх зернових, завершується посів цукрових буряків, і майже всі райони приступили до посіву кукурудзи на зерно.

Торкнувся посадовець і питання забезпечення організаційної та роз’яснювальної роботи щодо об’єднання особистих селянських господарств в обслуговуючі кооперативи. Адже саме необізнаність населення, на його переконання, не дає змогу селянам скористатися перевагами об’єднань в кооперативи, державною підтримкою та участю в міжнародних грантових проектах.

«На сьогодні значна частина сільськогосподарської продукції виробляється особистими господарствами населення, зокрема: овочів біля – 99 %, плодів та ягід – 50 %, молока – 72 %, м’яса – 17 %, - зазначив Андрій Гижко. – Необхідно об’єднати зусилля дрібних виробників, спростити доступ продукції до агросервісних послуг та каналів збуту, організації зберігання та переробки, що позитивно вплине на соціальний розвиток сільських територій та сільських громад».

З цією метою, за словами першого заступника голови ОДА, рішенням обласної Ради було прийнято Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки. І вже в поточному році на реалізацію відповідних заходів з обласного бюджету виділено 2 млн. грн.

Окремо зупинився Андрій Гижко на динаміці надходжень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. За його словами, за І квартал 2016 року надходження до Зведеного бюджету зросли на 12,2,%, або на 210,4 млн. грн. , і становлять більше 1,94 млрд. грн. 

«За оперативними даними, за 3 місяці цього року обсяг доходів до місцевих бюджетів збільшився на 339,6 млн. грн., або на 46,6% . Дохідну частину бюджету до плану на 3 місяці виконано по всіх 36-ти бюджетах адміністративно-територіальних одиниць. З 697 сільських, селищних, міських рад свої бюджети по власних і закріплених доходах по планах на 3 місяці 2016 року виконали 689 рад», - повідомив посадовець. А також підкреслив, що зміни до Бюджетного кодексу України, внесені торік у рамках бюджетної децентралізації, дали можливість за січень-березень поточного року додатково отримати фінансові ресурси для розвитку територіальних громад у сумі 93 млн. грн.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації інформував про заходи, що реалізуються в області на підтримку учасників антитерористичної операції, акцентував увагу на позиції вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг та наголосив на необхідності безумовного забезпечення переданих на місця повноважень з державної реєстрації.

0.22AE!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

6.33CA!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

16.39E4!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

25.351C!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

32.4ACA!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

43.475E!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

53.3856!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

vin.gov.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
11 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Винницкие правоохранители пожаловались на своего начальника-коррупционера. Полицейские со статусом «участник боевых действий» написали письмо в редакцию портала 33-й канал. «Хотим рассказать о нашем руководителе - недавно назначенном. Он полковник. Всю жизнь был на службе в правоохранительных органах. Жена не работает. Но он умудрился купить и подарить любовнице крутую иномарку «Рендж Ровер». Не знаем, как прореагировала законная жена на то, что «Мисс Винн...
Общество
Винницкий отдел полиции объявил в розыск 79-летнюю Александру Обозную. Женщина живет в Виннице. Еще 26 октября этого года она ушла из дома и до настоящего времени о ее местонахождение неизвестно. Приметы: рост около 160-165 см, волосы седые, короткие, лицо круглое, нос прямой, глаза карие. В день исчезновения женщина была одета в пальто коричневого цвета, замшевую обувь и зеленый платок. О местонахождении женщины просьба сообщать по телефонам: (0432) 59-49...
Происшествия
Сегодня в Винницкой области выпал снег, в отдельных регионах дорога покрылась гололедицей в результате чего на дорогах большинство автомобилей начало заносить или они оказываются в кювете. Водителей просят быть осторожнее в направлении Гайсина и не превышать разрешенную скорость на дорогах и в населенных пунктах.
Политика
Суд обязал выплатить 2 тыс. гривен моральной компенсации бывшему начальнику управления Национальной полиции в Винницкой области Антону Шевцову, подозревавшемуся в государственной измене, за его незаконное задержание. Об этом говорится в судебных материалах, передают Українськi Новини. Шевцов считает, что все действия правоохранителей по его задержанию в пункте пропуска "Сеньковка" на границе с Россией в марте 2016 года были незаконным и нанесли ему моральн...
Общество
В селе Тарасовка Жмеринского района домашний кот покусал двух своих хозяев. Специалисты установили, что животное было больным бешенством.Об этом сообщает пресс-служба Жмеринской РГА.Во время заседания чрезвычайной противоэпизоотической комиссии утвердили план мероприятий на территории населенного пункта.Секретарь комиссии Руслан Пустовой зачитал проект решения, предусматривающий объявить неблагополучным по бешенству пунктом с.Тарасовка и ввести в нем каран...
Общество
По словам владельца кэшбек-сервиса "Letyshops" Игоря Гнатовского, он не понимает причин обыска компании и жилья правоохранительными органами. Несмотря на это, компания продолжает свою работу и решает ситуацию - юристы уже готовят юридическое обоснование и официальную позицию. Сейчас мы ожидаем вердикт прокуратуры.
Общество
В среду, 14 ноября 2018 года, в Киеве розничные цены на бензин и дизельное топливо, по сравнению с предыдущим торговым днем, значительно снизились. Об этом свидетельствуют данные ценового департамента "Консалтинговой группы А-95". Автозаправки "Автотехсервис" снизили цены на А-92, А-95 и ДТ на 1 грн/л. Литр А-92 бензина стоит 30 грн, А-95 - 31,5 грн, дизтоплива - 31 грн. На столько же упала цена на АЗС Marshal. Там А-92 бензин продают по 29,8 грн/л, А-95 -...
Общество
В Винницкой области разоблачен факт умышленного уклонения от уплаты субъектом хозяйствования налогов в особо крупных размерах. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Винницкой области.По процессуальному руководству прокуратуры Винницкой области следственным управлением финансовых расследований ГУ ДФС в Винницкой области осуществляется досудебное расследование в уголовном производстве по факту уклонения субъектом хозяйственной деятельности в течение 2016...
Новости компаний
На днях в кинотеатрах Украины состоялся показ фильма «DZIDZIO первый раз». Творческая команда вместе с DZIDZIO специально едут из города в город для того, чтобы со зрителями насладиться просмотром романтической комедии на большом экране. Везде ценители творчества приветствовали эпатажного певца и его команду аплодисментами. Во время пресс-конференции актеры вспоминали яркие и забавные истории, связанные с созданием фильма. Также DZIDZIO поблагодарил партне...