Майстер з ремонту техніки щодня заробляє 500 гривень

Останнім часом українці почали все частіше ремонтувати поламану побутову техніку. Майстерні по ремонту переповнені замовленнями, а приватні майстри працюють без вихідних За день майстер з ремонту заробляє по 500 гривень. На місяць має до 15 тисяч гривень прибутку. Про це розповів Сергій Демченко з Вінниці.

"Щоб почати працювати майстром з ремонту техніки треба навчитися цьому та оформити фірму, платити податки. За освітою я юрист, але роботи у Вінниці для мене не було. Випадково натрапив на оголошення в газеті, що чоловік вчив ремонтувати холодильники. Пішов вчитися. За кожен місяць заплатив по тисячі гривень. Майстер показував звичайні проблеми, в тонкощі не вдавався, але ремонтувати радянські холодильники навчив."

У справу треба вкласти від 10 до 20 тисяч гривень. Гроші потрібні на інструменти та запчастини.

"Перед тим як йти в ремонт треба визначитися, що будете ремонтувати. Найвигідніше приватним майстрам братися за крупногабаритну техніку — холодильники та пральні машинки. Їх важко транспортувати у сервісні центри", - розповів Сергій.

Чоловік має власне авто, їздить на виклики по районах області.

"Люди до яких потрапив хоч раз на ремонт, запрошують знову, про мене розказують сусідам та родичам. Така реклама працює найкраще. Ще даю оголошення на сайті. В віддалені села невигідно їхати, але іноді їду, тоді за дорогу беру додаткову плату. Ті що в 40 кілометрах від обласного центру обслуговую безкоштовно".

Простий ремонт холодильника коштує 300-400 гривень, пральної машинки -250 гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов