На Вінниччині шукають спостерігачів на ЗНО

Представництво Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області оголошує відбір громадських спостерігачів для моніторингу проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Про це кореспонденту повідомила прес-секретар ОПОРИ Галина Сегеда.

"На кожен пункт тестування потрібно по одному спостерігачеві. Так, на тестування з української мови та літератури, яке відбудеться 5 травня, потрібно 45 спостерігачів. Загалом цьогоріч під час ЗНО буде здійснено близько 90 спостережень", – сказала Г.Сегеда.

За її словами, особливих вимог до спостерігачів немає. Це мають бути особи, котрі досягли повноліття – 18 років. Один спостерігач може бути присутнім, як під час тестування на одному предметі, так і на кожному з предметів.

"Після відбору для спостерігачів буде проведено спеціальний тренінг, після завершення якого вони отримають спеціальні сертифікати Центру якості освіти. Наявність цього сертифікату є підставою для допущення спостерігача моніторингу до процесу складання ЗНО", – зауважила прес-секретар ОПОРИ.

Реєстрація триватиме до 20 квітня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов