146 виробників Вінниччини подали заявки для участі у Великодньому ярмарку

Про це, сьогодні повідомив на засідання оргкомітету перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. 

Передпасхальний ярмарок має масовий характер, адже буде залучено безпосередніх виробників з усіх районів Вінниччини. Заявки для участі подали 146 виробників області з 27-ми районів та 6 міст обласного значення. 

Свою продукцію представлятимуть виробники у сфері ресторанного бізнесу та споживчої кооперації, птахокомбінатів, суб’єктів господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів: «Наше першочергове завдання це забезпечення громадського порядку та безпеки громадян Вінниччини. Для цього необхідна спільна робота Департаментів ОДА, головного управляння Національної поліції у Вінницькій області та інших контролюючих служб міста», - наголосив Андрій Гижко.

За його словами, відкриття Великоднього ярмарку відбудеться 23 квітня на території картингу, біля торгового комплексу "ШОК": «Ярмарок працюватиме з 8:00 години ранку і закінчить свою роботу о 16:00. Вінничанам та гостям міста буде запропоновано широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів, яєць, олії, овочів, фруктів, круп і макаронних виробів, а також товари сувенірної тематики, що стосуються безпосередньо християнського свята Великодня», - повідомив Андрій Гижко.

Товари від виробників, що будуть представлені на продаж дешевше на 10-15% ніж в мережах супермаркетів.

Великодній ярмарок супроводжуватиметься майстер-класами від народних майстрів краю.

0.BF6!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

7.310E!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

18.3190!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

27.4192!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

38.34DA!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

49.3024!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

59.353A!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов