Фандрейзингову кампанію для потреб паліативних хворих пропонують розробити у Вінниці

Для допомоги паліативним хворим ГО "Вінницька асоціація медиків" пропонує розробити фандрейзингову кампанію. Відповідний проект під назвою "Разом дбаємо про важкохворих дітей" був поданий на конкурс, що проводить департамент інформаційної діяльності Вінницької ОДА. Про це на свій сторінці у Facebook повідомила голова ГО "Вінницька асоціація медиків" Руслана Харковенко.

За її словами, у 2015 році було проведено колосальну роботу, завдяки якій було прийнято обласну програму "Збереження здоров’я громадян — жителів Вінницької області — запорука сталого економічного розвитку регіону на 2016-2020 роки". До цієї програми було включено пріоритетний напрям "Розвиток паліативної (хоспісної) допомоги на Вінниччині".

"Водночас світова практика свідчить, що держава забезпечує максимум 50% потреб для лікування важкохворих пацієнтів дитячого віку. В нашій країні ситуація вкрай погана, наприклад, на онкопреперати у 2016 році в бюджеті передбачено лише 6% від потреби. Часто пацієнти з важкими недугами (онкозахворювання, ДЦП, муковісцидоз тощо) виживають за рахунок небайдужості простих людей і різноманітних благочинних акцій. Маючи прагнення допомогти найвразливішим діткам вінниччан і усвідомлюючи надзвичайну важливість прозорого залучення коштів, ми пропонуємо розробити фандрайзингову кампанію для мобілізації громади Вінницької області навколо такої болючої проблеми", — зазначила Р.Харковенко.

За її словами, цим проектом громадська організація прагне продовжити розвивати хоспісний рух як індикатор розвитку, цивілізованості та гуманності вінничан.

"Захист проекту відбудеться наприкінці квітня", — додала вона.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов