ДЕПУТАТИ НЕ ХОЧУТЬ БАЧИТИ «СБЕРБАНК» У СТІНАХ ВІННИЦЬКОЇ ОДА (ВІДЕО)

Російському банку не хочуть продовжувати оренду місця під банкомат

На межі будівель Соборна, 70 та Соборна, 72 – у спільній стіні між ОДА та бібліотекою роками встановлено банкомат з написом «Сбербанк Росії». Наразі термін оренди площі спливає, тож Управління спільної комунальної власності звернулось до профільної депутатської комісії з проектом рішення про продовження оренди.

Однак, члени комісії його не підтримали.

– Це питання політичного характеру, у сучасній ситуації ми не можемо надати російському банку площу практично в стінах обласної ради та ОДА, – сказав голова комісії комунальної власності Олександр Масленніков. – У нас що, нема інших банків, які поставлять тут банкомат?

Заступник начальника УСКВ з питань експлуатації адмінбудинків Віктор Крот заперечив, мовляв, орендарі можуть подати до суду.

– Ми не укладаємо новий договір, а лише продовжуємо діючий, ваше завдання – просто проголосувати. Розривати його не можна, бо здати іншому банку ми не зможемо, договір розривається тільки коли приміщення нам знадобиться для власних потреб.

Депутати обурилися:

– То нам тепер до кінця днів не можна з ними договір розривати? Нехай судяться.

Віктор Крот зауважив, що сплачує банк більше трьохсот гривень за квадратний метр.

– Не розумію, чому ми маємо їм відмовляти?

Тарас Кобець додає:

– Ми придумаємо, як здати цю площу іншому банку і не втратити коштів.

Виявилось, що необхідно попередити орендаря про припинення угоди за три місяці до її закінчення, однак УСКВ подало проект рішення буквально перед самим закінченням цього терміну. Тож, аби не порушувати закон, депутати вирішили продовжити термін оренди банкомату на 4 місяці, в той же час зобов'язали управління направити орендарю лист за три місяці до закінчення строку оренди про те, що її більше не продовжать.

– Ми звернемось до керівництва з проханням встановити там банкомат того банку, який обслуговує працівників ОДА, – вирішили депутати.

Варто згадати, що «Сбербанк Росії» нещодавно перейменували на «Сбербанк», однак, менш російським він від цього не став – засновником і основним його акціонером є Центральний банк Росії, головний офіс знаходиться у Москві.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов