Вінничанам у документальному фільмі покажуть Україну 1918-1920-х років, Польщу та більшовиків в нашій історії

19 квітня о 18:30 в приміщенні Галереї «ІнтерШик» (вул. Архітектора Артинова, 12-а; 5-й поверх) відбудеться перегляд документальної стрічки «Легіон. Хроніки Української Галицької Армії 1918 – 1919».

Про це повідомляє Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку».

У 1918 році – вороги, веж за два роки, у 1920-му – союзники у боротьбі з більшовицькою навалою. Так коротко можна охарактеризувати відносини України та Польщі в той чи не найважливіший час для обох республік, коли стверджувався їх право існування у якості суверенних незалежних держав та визнання міжнародною спільнотою.

Як розвивались події на теренах сьогоднішньої Західної України від листопада 1918-го по липень 1919 року можемо дізнатись під час перегляду документальної стрічки «Легіон. Хроніки Української Галицької Армії 1918 – 1919».

Про фільм: Документально-ігрова стрічка від режисера Тараса Химича торкається історії України та Польщі першої чверті ХХ століття. Автором сценарію виступив молодий український історик Олександр Пагіря. Сюжетна лінія створена на основі спогадів очевидців. Процес створення фільму тривав 15 місяців. Над ним працювала команда студії "Invertpictures". Це перший в Україні документальний фільм з використанням найсучасніших технологій у форматі 4K. Ініціатором створення фільму є громадська організація Українська Галицька Асамблея, у рамках проекту documentary.org.ua

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов