Вінничани виграли міжнародний меморіал Марії Гавриш (Фото)

У Вінниці відбувся 10-й меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання, 29-разової рекордсменки СРСР та України, фіналістки Олімпійських ігор-1952 Марії Гавриш. Спортсмени 1999 р.н. і молодші змагалися в басейні Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. Серед них були кандидати і майстри, призери і чемпіони України. Турнір пройшов за підтримки відділення НОК України Вінницької області і спорткомітету Вінницької міської ради.

Меморіал отримав міжнародний статус, адже в ньому взяла участь команда м. Кельце (Польща). Також до Вінниці приїхали збірні Південноукраїнська, Києва, Бердичева і Хмельницького. Їм протистояли дві команди господарів – «Авангард» і басейну Палацу дітей та юнацтва. Загалом на вінницькі блакитні доріжки виходили понад 100 молодих плавців.

– В меморіалі беруть участь відомі на юніорському рівні плавці. Також тут можна побачити деякі нові техніки. Все це зацікавлює до тренувань наших молодих спортсменів, – відзначив голова відділення НОК України Вінницької області, дворазовий олімпійський призер з плавання Павло Хникін. – Якщо порівняти рівень українського плавання з польським, то ми поки  що маємо деяку перевагу. Адже найкращі молоді польські плавці нерідко переїздять на навчання до США. А ось басейнів у Польщі набагато більше, ніж в Україні.

– Приємно, що турнір поступово стає міжнародним, розширюється його географія. Це підіймає змагання на більш високий рівень. Меморіал Марії Гавриш слугує гарною підготовкою для майбутніх офіційних міжнародних і всеукраїнських змагань, – сказав заступник голови спорткомітету Вінницької міської ради Роман Семчук.

Медалі були розіграні в 10 особистих видах програми і чотирьох естафетах. Команда плавців Вінницького Палацу дітей та юнацтва (ПДЮ) ім. Лялі Ратушної перемогла у загальнокомандному заліку, а також в естафеті 4 на 50 метрів кролем та у комбінованій естафеті. Другою к командному заліку стала команда СДЮСШ Києва, третьою – центру фізвиховання школярів з Хмельницького.

В особистому заліку кращими спортсменами меморіалу за сукупністю показників були визнані вінничанин Олексій Хникін (серед юніорів) і Олександра Томашевська з Польщі (серед юніорок). Вони були нагороджені красивими кубками відділення НОК України Вінницької області.

– Плавці команди Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва  краще за інших підготувалися до цих стартів. Водночас на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях нашим спортсменам буде складно швидко адаптуватися до 50-метрової доріжки, адже у Вінниці всі басейни 25-метрові, – прокоментував головний суддя меморіалу, вінничанин Сергій Коваль.

IMG_8956-316x480.jpg IMG_8959-640x442.jpg 7fukyhj,.png 7hjm.png
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов