• Головна
  • Вінницьких підприємців штрафуватимуть за вивіски на фасадах будівель
13:30, 18 квітня 2016 р.

Вінницьких підприємців штрафуватимуть за вивіски на фасадах будівель

Працівники «Муніципальної поліції» розпочали роботи по обстеженню вивісок на фасадах будівель, а саме, чи не заважають вони мешканцям, чи відповідають архітектурі, мають естетичний вигляд. При виявленні порушень підприємцям надаватимуть приписи. Пізніше, якщо вивіски не будуть впорядковані згідно Положення, на підприємців очікуватиме штраф.

На початку літа минулого року у Вінниці було затверджено Положення про встановлення вивісок на території міста, яке розробили за ініціативи Ради підприємців із залученням профільних департаментів міської ради. Документ передбачає стандартизацію вивісок на фасадах будівель.

«Наразі працівники «Муніципальної поліції» обстежують вивіски на фасадах будівель, для того, щоб з’ясувати, чи відповідають вони Положенню. Роботи вже проходять по вулицям Соборній та Оводова (колишня Козицького). При виявленні порушень підприємців одразу не штрафуватимуть, а надаватимуть приписи. А вже якщо представники бізнесу не реагуватимуть на приписи, на них накладатимуть штраф», – каже начальник КП «Муніципальна поліція» Василь Гайовик.

Відповідно до Положення вивіски повинні встановлюватися таким чином, щоб вони не перешкоджали експлуатації будинків і споруд, на яких  розташовуються. А також – щоб не заважали пішоходам вільно пересуватися. Розміщення вивісок повинно здійснюватися з врахуванням особливостей архітектури будівлі, декоративних елементів та колористики фасаду.

Положенням визначено і умови, за яких забороняється розміщення вивісок, – не вище першого поверху, окрім випадків, якщо у власності суб’єкта знаходиться вся будівля. Не допускається закриття огорож балконів, табличок з назвами вулиць, аншлагів, номерів будинків, пам’яток архітектури і т. ін. Ще одним розділом документа визначено умови по розмірах вивіски, відстанях їх розміщення, описано матеріали по стилістиці вивісок, їх освітлення.

Вінницьких підприємців штрафуватимуть за вивіски на фасадах будівель, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...