7-річний хлопчик із Вінниці, який подужав рак, нині бореться з гепатитом

У маленького вінничанина Дениса Проценка, якому люди допомагали подолати рак, виявили гепатит В. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомляє волонтер Наталя Вершко.

Згідно з інформацією волонтерки, у жовтні минулого року, по поверненню з турецького лікування, 7-річний Денис Проценко здавав аналізи, і тоді гепатитів не було виявлено. А вже результати аналізів від 7 квітня  цього року свідчать, що хлопчик хворіє на гепатит В. При чому хвороба перейшла в хронічну форму.

Наразі батько Дениса потроху витрачає кошти зібрані на поїздку в турецьку клініку, де хлопчик мав пройти обстеження. Хворому Денису потрібна дороговартісна підтримка печінки, тому що провести повне лікування гепатиту неможливо щонайменше протягом 1,5-2 років після протирецидивної хіміотерапії. Батько хлопчика переймається, аби на повернулася онкологія, адже оргнанізм ще не реабілітований після лімфобластного лейкозу.

Тож поїздку в Туреччину, щоб обстежити кістковий мозок Дениса на реакцію "трансплантант проти господаря" довелося відмінити. З потрібних для обстеження 7000 доларів, наразі є лише 2645 доларів. Якщо вдасться, то аналізи хлопчика передадуть в Німеччину, щоб там їх перевірили без присутності пацієнта.

Окрім коштів на лікування, Десису потрібна няня, тому що його батько працює на будівництві, а мати доглядає за п’ятьма дітьми, які є ще в сім’ї Проценків. Складність полягає в тому, що заражений хлопчик, не може перебувати в одній кімнаті разом з іншими дітками, адже його організм ослаблений.

Наразі хлопчик потребує коштів на лікування гепатиту та на обстеження після пересадки кісткового мозку. Рахунок, на який можна надіслати допомогу Денискові: Приватбанк - 4149 4978 3733 6413. Картка відкрита на ім"я Олександра Проценка (батька хлопчика).

Нагадаємо, в листопаді минулого року було виявлено факт зараження в онкогематологічному відділенні Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні 35-ти дітей гепатитами В і С. А чиновники з МОЗу визнали, що 70-80% онкохворих з донорською кров’ю отримують гепатит.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов