Через малу кількість дітей 20 шкіл області залишаться без держфінансування

З 1 вересня фінансування шкіл, де навчається менше 25 учнів за рахунок освітньої субвенції, не відбуватиметься. За словами заступника голови-директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка, на Вінниччині нині діє 20 таких шкіл

"В області одним із пріоритетних напрямів роботи залишається модернізація навчальних закладів, формування оптимальної мережі навчальних закладів та створення опорних шкіл.

Адже існують проблеми з фінансуванням загальноосвітніх навчальних закладів, крім початкових, які мають наповненість менше, ніж 25 учнів.

На Вінниччині їх 20, а згідно з чинним законодавством з 1 вересня фінансування таких шкіл за рахунок освітньої субвенції не відбуватиметься.

В області 10 районів мають такі школи, найбільше - по три - в Оратівському та Хмільницькому районах. Загалом планується реорганізація 73 шкіл", - зазначив І.Івасюк.

За словами посадовця, в області на одного вчителя припадає вісім учнів, по Україні цей показник становить – 8,3, а в Європі 14-18.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов