У ЗАЛІЗНИЧНІЙ СТОЛИЦІ ВІННИЧЧИНИ ЦВІТЕ ЯБЛУНЯ ПЕРШОЇ ЛЮДИНИ НА ЗЕМЛІ

Майже у всіх людей мешканців Вінниччини Жмеринка асоціюється з розкішним вокзалом, схожим на корабель, який прямує до моря в Одесу.
адамова яблуня у Жмеринці фото

Але не тільки вокзалом славиться місто. Жмеринка – друге місто після Вінниці за кількістю населенням та розміром в області. Жмеринка була другим містом, після Вінниці, де з'явилась зона покриття 3g інтернету.

У Жмеринці багато цікавих місць. Сьогодні розповімо про адамову яблуню. Росте вона біля залізничного вокзалу.

– Це єдине "адамове яблуко", яке росте у нашому місті. Раніше у нас їх було дві, але те дерево засохло, –каже секретар управління залізничної дороги у місті Жмеринка Тетяна.

Це дерево зараз дуже гарно цвіте рожевим кольором, пройти повз це дерево неможливо. Багато хто його плутає з сакурою, але по корі дерева чітко видно, що це яблуня. Коли дерево перецвіте, з'являться невеликі червоні яблука. Легенда каже, що яблуня саме з плода того дерева, з якого змій дав з'їсти Адаму та Єві яблуко. Після чого Господь їх вигнав з райського саду.
адамова яблуня у Жмеринці фото
адамова яблуня у Жмеринці фото

Знаходиться це дерево між церквою та міської радою на вулиці Бориса Олійника, який керував Південно-Західною залізницею до 1999 року.
адамова яблуня у Жмеринці фото
адамова яблуня у Жмеринці фото
адамова яблуня у Жмеринці фото

Якщо ви будете проїздом у Жмеринці і ваш поїзд буде стояти десь півгодинки, то можете сміливо пройтись до адамової яблуні, яка знаходиться відразу за вокзалом. Для цього вам потрібно буде пройти черезстаровинний підземний хід, вийти у місто та біля пам'ятника Бориса Олійника ви побачите це дерево.
адамова яблуня у Жмеринці фото
Фото Влада Боднара

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов