МІСЦЕВІ ОЛІГАРХИ У ВІННИЦЬКИХ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ЗАБИРАЮТЬ ЗЕМЛІ (ВІДЕО)

Городи на Барському шосе – ласий шматок для вінницьких олігархів. Більше 20 років інваліди та учасники війни обробляли свої ділянки, однак нині їх поставили перед фактом – забирайтеся звідси геть. В проблему втрутився «Народний контроль».

Землю людям надали ще у 80-х, все було законно. Однак, потім керівники городнього кооперативу відали ділянки в оренду на 49 років. Ще кілька років тому ніхто і подумати не міг, що ж станеться далі.

– В мене був устав, договір на 5 років. Договір закінчився і мені сказали, що земля віддається під будівництво, – каже Віктор Іванович, колишній керівник городнього товариства.

Пенсіонери не стримують емоцій, тепер не мають навіть клаптика землі щоб посадити городини.

– Мій брат загинув, як це мою землю можуть забрати? Як це можуть забрати землю, якщо ми 20 років на цій землі? Я навіть ногою стану – і мені легше. Що це за влада, що це не захищається за нашими свояками, –коментує Марія Ігнатівна, власниця земельної ділянки.

Тепер за землю пенсіонери воюють із ТОВ «Марвін». Саме така назва фігурує у документах. Згідно із сайту Мінюсту, дане підприємство належить родині Гіренків та займається сільським господарством. Зареєстровано воно за адресою: м. Вінниця, вулиця Зодчих, 24. Оце так несподіванка! За тією ж адресою знаходиться офіс зовсім не фермерів, а найбільшої будівельної компанії в місті – Концерн «Поділля», його власники ті ж самі – Гіренки.

Про правомірність таких дій НК звернувся з'ясувати до земельної інспекції та Вінницької райдержадміністрації.

Журналісти «Народного контролю» надалі слідкуватимуть за ситуацією.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов