Ревізія виявила втрат на понад півтори мільйони гривень у коледжі на Вінниччині

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області під час ревізії у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М.Грушевського виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 1,6 млн грн. Перевірялась фінансово-господарська діяльність навчального закладу за період з 01.09.2009 по 01.12.2015.

Зокрема, посадові особи закладу освіти не брали коштів за проживання в гуртожитках учнів ліцею, який є структурним підрозділом коледжу, через що недоотримано 526 тис. грн.

Майже 50 тис. грн не надійшло до бюджету тому, що директор частково звільнив від плати за навчання 16 студентів-контрактників.

Окрім цього, за рахунок бюджетних коштів, виділених на утримання учнів із сільської місцевості, навчальний заклад протягом 2009 – 2015 років фактично утримував 133-х учнів із міст. Через це не за призначенням використано понад 642 тис. грн.

Ще майже 249 тис. грн із загального фонду посадові особи коледжу безпідставно витратили на оплату комунальних послуг, які спожили студенти-контрактники, що проживали в гуртожитку.

Також у закладі освіти із порушенням законодавства виплатили заробітну плату та переказали єдиний соціальний внесок, за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи, зайво сплатили кошти за комунальні послуги. Це призвело до втрати 109 тис. грн.

Цікавим фактом є й те, що реалізація продуктів через буфет навчального закладу здійснювалась за завищеними націнками. Тож коледж отримав 73 тис. грн доходу, якого, утім, не переказав до обласного бюджету.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб  навчального закладу складено протоколи про адміністративні правопорушення. До коледжу застосовано заходи впливу, а саме: призупинення бюджетних асигнувань та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов