Чи дратують вас “копівські” проблискові маячки? Вінничани кажуть, що дуже (опитування)

Від початку роботи нових поліцейських у Вінниці люди почали скаржитися на занадто яскраві “копівські” проблискові маячки. Кажуть, якщо вночі не пощастить їхати за патрульною машиною, можна навіть потрапити в аварію, бо засліплює очі

Ми запитали у вінницьких таксистів, чи справді є така проблема з маячками. Більшість з опитаних відповіли ствердно.

- Я не знаю, чи може статися через них аварія, але вони дуже заважають уночі, - каже таксист Сергій. - Особливо, коли їдеш за патрульною машиною. Справді, дуже яскраві.

- Уночі, звичайно, заважають, вони дуже яскраві, - говорить Олексій. - Це я вам кажу не як таксист, а як будь-який звичайний водій. Думаю, що аварія через ці маячки можлива.

Відповіді були різними. Дехто казав, що світять - значить копи працюють. Порядок на вулицях та дорогах важливіший.

Заступник начальника патрульної поліції Вінниці Олександр Суменок розповів, що скарги з цього приводу не є виключно вінницькими - вони почали надходити ще від запуску перших копів у Києві. Але незабаром маячки такі замінять з японських на наші, українські - тоді проблеми не стане.

- На ці маячки люди скаржилися ще з початку роботи патрульних у Києві, - говорить Суменок. - До речі, там уже почали замінювати їх на інші від українського виробника. Нові маячки мають два режими роботи: нічний та денний. Вночі вони не будуть так яскраво світити. У Вінниці це питання вже перебуває на розгляді - очікуємо відповіді від міністерства.

“Аварії - вина водіїв, а маячки таки замінять”

1461061090_%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81%20%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg

Володимир Черкас, голова ГО “Комітет безпеки руху”

- Зазвичай, ДТП відбуваються через неуважність та порушення правил дорожнього руху. Тут не треба говорити про інші фактори: чи то поліцейські маячки, чи яскраве вуличне освітлення, чи тьмяна лампочка у світлофорі. За нашою інформацією, маячки замінять на інші, у яких буде тонована задня частина. Патрульні автомобілі очікують коштів та відновлення. Тому незабаром ситуацію виправлять… у крайньому випадку - ні.

“Профілактика важливіша”

1461061127_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpg

Віталій Павловський, очільник ГО “Ревізія влади”

- Думаю, що вони в міру яскраві. Звичайно, якщо стояти впритул до автомобіля копів на світлофорі, то приємного мало. Але вони справді мають профілактичну дію: попереджують бажаючих здійснити правопорушення, наприклад, крадіжку, хуліганство, що вони будуть затримані та понесуть відповідальність. Тому, на мою думку, користі від синіх проблискових маячків більше, ніж загрози відволікти водія.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать