Чи дратують вас “копівські” проблискові маячки? Вінничани кажуть, що дуже (опитування)

Від початку роботи нових поліцейських у Вінниці люди почали скаржитися на занадто яскраві “копівські” проблискові маячки. Кажуть, якщо вночі не пощастить їхати за патрульною машиною, можна навіть потрапити в аварію, бо засліплює очі

Ми запитали у вінницьких таксистів, чи справді є така проблема з маячками. Більшість з опитаних відповіли ствердно.

- Я не знаю, чи може статися через них аварія, але вони дуже заважають уночі, - каже таксист Сергій. - Особливо, коли їдеш за патрульною машиною. Справді, дуже яскраві.

- Уночі, звичайно, заважають, вони дуже яскраві, - говорить Олексій. - Це я вам кажу не як таксист, а як будь-який звичайний водій. Думаю, що аварія через ці маячки можлива.

Відповіді були різними. Дехто казав, що світять - значить копи працюють. Порядок на вулицях та дорогах важливіший.

Заступник начальника патрульної поліції Вінниці Олександр Суменок розповів, що скарги з цього приводу не є виключно вінницькими - вони почали надходити ще від запуску перших копів у Києві. Але незабаром маячки такі замінять з японських на наші, українські - тоді проблеми не стане.

- На ці маячки люди скаржилися ще з початку роботи патрульних у Києві, - говорить Суменок. - До речі, там уже почали замінювати їх на інші від українського виробника. Нові маячки мають два режими роботи: нічний та денний. Вночі вони не будуть так яскраво світити. У Вінниці це питання вже перебуває на розгляді - очікуємо відповіді від міністерства.

“Аварії - вина водіїв, а маячки таки замінять”

1461061090_%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81%20%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg

Володимир Черкас, голова ГО “Комітет безпеки руху”

- Зазвичай, ДТП відбуваються через неуважність та порушення правил дорожнього руху. Тут не треба говорити про інші фактори: чи то поліцейські маячки, чи яскраве вуличне освітлення, чи тьмяна лампочка у світлофорі. За нашою інформацією, маячки замінять на інші, у яких буде тонована задня частина. Патрульні автомобілі очікують коштів та відновлення. Тому незабаром ситуацію виправлять… у крайньому випадку - ні.

“Профілактика важливіша”

1461061127_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpg

Віталій Павловський, очільник ГО “Ревізія влади”

- Думаю, що вони в міру яскраві. Звичайно, якщо стояти впритул до автомобіля копів на світлофорі, то приємного мало. Але вони справді мають профілактичну дію: попереджують бажаючих здійснити правопорушення, наприклад, крадіжку, хуліганство, що вони будуть затримані та понесуть відповідальність. Тому, на мою думку, користі від синіх проблискових маячків більше, ніж загрози відволікти водія.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов