0432.ua

У Жмеринському районі найбільша проблема – дороги

У територіальних громадах Жмеринського району пройшли збори – сходи громадян, які традиційно припадають на перші весняні місяці кожного року.

На першому місці серед проблем – стан доріг, які подекуди схожий на бездоріжжя. Про дороги говорили практично на всіх зібраннях. І скрізь виділили певні кошти на їх лагодження. Правда, кошти ці невеликі, для вирішення проблеми їх замало.

На другому місці за важливістю – потреба в водогонах. Тобто проблема з відсутністю води. Це нагальна потреба, адже подекуди воду в оселі доводиться возити за кілька кілометрів від домівки.

Земля для мешканців району стабільно третя за важливістю. Ще кілька років тому так не було, але відколи є кому її обробляти та орендарі конкурують між собою, тема ніби відійшла в «тінь», поступившись іншим. Але завжди актуальні питання плати за паї і стосунків орендарів з орендодавцями. У деяких громадах на зборах сходах селяни просто нарікали на сільськогосподарські підприємства, яким віддали землю для обробітку.

Майже у всіх територіальних громадах говорили про благоустрій сіл і впорядкування кладовищ. Тема актуальна завжди, а нині, в час коли триває двомісячник благоустрою, - особливо. Сільські голови майже просили односельців до Великодня прибрати навколо своїх господ. Особливо ледачих лякали штрафами.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать