Вінниччину з робочою поїздкою відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні

На Вінниччині з робочою поїздкою побував Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. Дипломат ознайомився із роботою підприємства у м. Ладижин та «Прозорим офісом» у м.Вінниця.

Під час офіційної зустрічі з керівництвом області, зокрема першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком та головою обласної Ради Анатолієм Олійником Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук обговорили активізацію взаємин та перспективи подальшого співробітництва.

“В Україні ми реалізовуємо низку проектів, вони мають різні регіональні точки опори. Вінниця є фокус-регіоном для проекту ПРОМІС, в рамках якого проводимо політичні тренінги та підтримуємо процес децентралізації. Співпраця не має зводитися до одного проекту, хоча він є базовий. В Дніпропетровській та Кіровоградській областях ми маємо сільськогосподарський проект — стоворення зернових кооперативів. Над розвитком молочних кооперативів працюємо у Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Херсонській областях. Але це досвід, який могли б переймати люди і на Вінниччині. Спеціалісти наших дорадчих служб працюють із аграріями і селами інших областей, щоб уже ті надбання, які є у базових областях можна переймати і застосовувати методично. Ми стараємося не навязувати лише канадської практики. Тому в рамках проекту ПРОМІС проводилися дослідження і розпитували людей, що реально тут зараз потрібно. Ви клієнти і ми орієнтуємося на вас ”, — зауважив Роман Ващук.

За словами першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, Вінниччина зацікавлена в продовженні співпраці з канадською стороною в реалізації спільних проектів.

Вінницька область є аграрною і питання кооперації, сільськогосподарської кооперації для нас є питанням № 1. Ми в минулому році затвердили стратегію регіонального розвитку, один із пріоритетів якої — це розвиток сільськогосподарських кооперативів обслуговуючих кооперацій через призму зайнятості населення. Хочемо знайти механізми стимулювання самозайнятості і розвиток домашніх ферм. У нас 700 громад, але створено лише кілька кооперативів, тож звичайно цього недостатньо. 
Другий досвід Канади, який буде цікавий нам - пов’язаний із утилізацією твердих побутових відходів, адже з 2018 року в Україні буде заборонено захоронювати несортоване сміття, і якщо міста впроваджують ряд проектів по сортуванню сміття, то невеличкі районі центри і села ще не мають такої гарної практики”, — зазначив Андрій Гижко.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації наголосив, що Вінниччина зацікавлена знайти у Канаді гарного партнера у вигляді міста або регіону побратима. 

0.1468!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

5.4ADC!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

13.44A2!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

22.31C0!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

30.305E!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

39.2896!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов