У Вінниці в музеї Коцюбинського за 50 грн. навчать живопису

У «Малій академії мистецтв» на базі Вінницького літературно-меморіального музею ім. М.Коцюбинського щовівторка проводяться заняття з живопису.

Заслужений діяч мистецтв, директор Вінницького літературно-меморіального музею ім. М.Коцюбинського Федір Панчук уже три роки навчає живопису всіх бажаючих. Ще донедавна заняття відбувалися безкоштовно, однак тепер майстер встановив ціну одного уроку з малювання - 50 грн. Проте є бонус - перша спроба в «Малій академії мистецтв» безкоштовна.

- Перше заняття безплатне, адже людина має подивитися, чи підходить їй темп. Ми не розпочинаємо з підготовних етапів, як це роблять в школі, ми одразу малюємо фарбами на полотні, - зазначає Ф.Панчук.

Для дітей Федір Панчук занять не проводить, тож займатися в «Малій академії мистецтв» можуть лише дорослі. З собою потрібно мати полотно, інструменти для малювання та фарби. Заняття проводяться щовівторка з 14.00 до 20.00 в музеї М.Коцюбинського.

- Раніше малювали в приміщенні, але зараз хороша погода, тож ми розмістилися на вулиці. Є можливість писати пейзажі просто з натури, - каже Ф.Панчук.

Також художник додає, що зазвичай після 5-6 занять його учні вже знають ази малювання та можуть писати повноцінні картини. 

У Вінниці в музеї Коцюбинського за 50 грн. навчать живопису (фото) - фото 1
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов