ЖИТТЮ ВІННИЦЬКИХ ДЕЛЬФІНІВ ОБВАЛ СТЕЛІ НЕ ЗАГРОЖУЄ

У Хмільнику завдяки дельфінам директор санаторію "Поділля" згадав, що у спортивному комплексі час зробити ремонт.

У соцмережах з'явилися фото басейну спортивного комплексу санаторію "Поділля", на яких видно, що зі стелі обвалилася плитка. А директор нарікає, що то винні дельфіни. З його слів, аварія сталась через велике навантаження на басейн дельфінарію, що й спричинило обвал стелі. З того приводу навіть запросили журналістів.
дельфінарій у Хмільнику фото

Кореспондент Vlasno.info запив в адміністраторів ПП "Доктор Дельфін", де саме сталась аварійна ситуація і, що її спричинило.

– Зал, у якому була обвалена плитка, немає до дельфінарію зовсім не якого відношення, – розповідає адміністратор Юлія Демченко, – цей зал розташований на першому поверсі спортивного комплексу. Дельфіни на другому поверсі зовсім в іншому крилі. Це навіть не під дахом нашого басейну. Річ у тім, що обладнання спортивного комплексу зовсім старе, та й доглядається недбало. А директор санаторію вже давно мріє вижити нас. Стосунки між керівництвом дельфінарію та санаторію досить напружені. Та незважаючи на ситуацію ми працюємо у звичайному режимі: приймаємо діток з батьками та чекаємо на гостей в ці вихідні. Вчора до нас приходила знімальна група, вони бачили все на власні очі. Єдине, що ми можемо зробити в цій ситуації — показати знімки з нашого залу, які зробили сьогодні зранку.
дельфінарій у Хмільнику фото

Дійсно, коли розгледіти стелю в дельфінарії та фото з соцмереж то видно, що то два зовсім різні приміщення. Але саме ця ситуація спонукатиме керівництво санаторію звернути увагу на стан спортивного комплексу та виділить нарешті кошти на ремонт зали та труб.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать