Прибиральна техніка Вінниці тепер з GPS-навігацією

На основній техніці, яка займається прибиранням міських вулиць протягом всього року, комунальне підприємство «Вінницьке шляхове управління» вже встановило GPS-навігацію. Наявність датчиків сприяє підвищенню дисципліни водіїв, а для підприємства – це ще й цілодобовий доступ до аналітичної інформації. В подальшому планується встановлення такого обладнання на техніку деяких інших комунальних підприємств, наприклад «ЕкоВін».

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

Наприкінці 2015 року на спецавтомашини «Глобус-Жилетте» та сміттєвози шляхового управління в тестовому режимі поставили кілька GPS-датчиків, які допомагають контролювати місцезнаходження техніки та підвищувати якість управління маршрутами руху. Тоді навігація себе виправдала. На одній з виїзних нарад у КП «Вінницьке шляхове управління» міський голова  Сергій Моргунов поставив завдання продовжити роботу по встановленню датчиків на дорожній техніці.

«Наразі GPS-обладнання встановлено на всій основній техніці, яка щодня виходить прибирати міські  дороги, площі як в літній, так і в зимовий період. Ця система дозволяє бачити, де знаходиться автомобіль, на яких вулицях здійснив прибирання та в який час там працював. Наявність таких  датчиків сприяє підвищенню дисципліни водіїв та якості їх роботи. Крім того,  для підприємства – це ще й доступ до аналітичної інформації та аналізу статистичних даних»,  – каже головний спеціаліст департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Віталій Черноус.

Для передачі інформації пристрій повинен перебувати в зоні дії базової станції оператора стільникового зв'язку та мати доступ до Інтернету. 

В подальшому планується обладнати GPS-навігацією й спецавтомобілі деяких інших комунальних підприємств міста.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов