14:37, 21 квітня 2016 р.
Оборудки на 20 та на 200 мільйонів викрили на Вінниччині (відео)
Одразу два гучні викриття сколихнули вінницький інформпростір. Фермерське господарство наторгувало із неіснуючими партнерами на 20 мільйонів збитків для держави, а конвертцентр відмивав по 3 мільйони в день.
Співробітники Служби безпеки України спільно Національною поліцією припинили у Вінниці діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із щоденним обігом до трьох мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Організували структуру двоє мешканців Вінниці, які переводили в готівку кошти кількох десятків сількогосподарських та будівельних структур з Вінницької, Хмельницької, Житомирської та Київської областей. Гроші відмивалися через фіктивні фірми на підставі безтоварних угод. Серед клієнтів конвертцентру співробітники спецслужби виявили три державні аграрні підприємства. За попередніми оцінками конверт встиг вивести в "тінь" майже двісті мільйонів гривень.
Під час обшуків в офісних приміщеннях, автомобілях кур’єрів та за місцем проживання організаторів правоохоронці вилучили щоденну виручку конвертцентру, двадцять три печатки фіктивних підприємств, реєстраційні та фінансово-господарські документи, комп'ютерну техніку з системою "клієнт-банк" та чекові книжки. Проводиться перевірка банківських рахунків, які використовувалися конвертаційним центром.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до фінансової оборудки.
А от торгівля вінницького підприємства з британським “привидом” завдала державі збитків на 20 мільйонів
В.о. начальника Вінницької митниці ДФС Валентин Калашніков розповів про оборудку, яку провернуло одне з підприємств Вінниччини, посилаючись на контракти з кампанією-привидом із Великобританії. Про це повідомляє прес-служба ДФС.
Так, нещодавно Вінницька митниця ДФС отримала інформацію про порушення вимог чинного законодавства України одним із підприємств Вінницької області. Так, під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності „партнером” вінницького підприємства була компанія в Великобританії, яка була зареєстрована там у 2006 році, а в липні 2014 року припинила свою діяльність. Утім, незважаючи на це, згідно даних АСМО „Інспектор”, українське підприємство, починаючи з липня 2014 року, успішно здійснювало на адресу вже неіснуючої кампанії експорт зернових культур та насіннєвої продукції..
Ці факти можуть свідчити про те, що протягом 2014 - 2015 років посадові особи українського підприємства до митного оформлення подавали документи, а саме укладені контракти, із завідомо неправдивими відомостями. Крім цього, існує достатньо підстав вважати, що вчинені дії заздалегідь планувались задля ухилення від сплати податків та обов’язкових платежів. Орієнтовна сума збитків, нанесених державному бюджету, може перевищити 20 млн. грн., а протиправне діяння містить ознаки злочину, передбаченого ст. 212, 366 КК України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від музейних колекцій до архітектурних памʼяток: як ЄС допомагає рятувати культурну спадщину України
Партнерський матеріал
09:00
7 листопада
15:48
6 листопада
15:46
6 листопада
15:36
6 листопада
10:41
6 листопада
19:07
4 листопада
Оголошення
15:59, 30 жовтня
19:28, 6 листопада
16:00, 30 жовтня
19:28, 6 листопада
19:28, 6 листопада
live comments feed...
Коментарі