У Вінницькому центральному парку поставлять огорожі, засіють нові газони та клумби

У Вінницькому центральному парку ім. Горького КП «Вінницязеленбуд» планує створити газони на місці витоптаних стежок, парк хочуть огородити і залишити сім входів, два з яких – проїзд для технологічного транспорту.

Про це повідомив директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський.

«Кругом у всьому світі парки режимні, працюють до 10-ї години, потім закривають. Парк повинні прибирати, там є матеріальні цінності, окрім того, в парку часто крадуть дуже багато рослин. Я особисто бачив як жінка прийшла з лопаточкою і викопує рослини, я запитав що вона робить, на що жінка здивовано відповідає: «А що неможна?» Тому парк повинен бути режимним. Якщо в нас там буде цілодобове гуляння, нічого доброго з цього не буде. Ми настоюємо на тому що огорожа навколо парку повинна бути відновлена. Повинен бути цивілізований вхід і вихід», - говорить Ігор Любовський.

За словами директора «Вінницязеленбуд» всього залишать 7 входів до парку.

«З Грушевського, з Хлібної, з площі Гагаріна біля арки, біля «Райдуги», з Магістратської (колись Першотравнева) напроти готелю профспілковий та заїзд для технологічного транспорту з Першотравневої. Ще зі сторони літнього театру буде проїзд для технічного транспорту», - повідомив І. Любовський.

Також «зеленбудівці» планують поступово повністю відновити газони та «живою огорожею» закрити сіру стіну між парком і будівлею СБУ, зі входу на Грушевського. Для того щоб виростити газон і рослини, провели санітарну обрізку дерев.

«Ми обрізали дерева, щоб поступово відновити газони також погано освітлювались клумби. Дерева обрізали зі сторони Грушевського, там на клумбах ми завжди садимо кани, вони ростуть високими, але ніколи не цвіли. Також плануємо біля огорожі від будівлі СБУ посадити кизильник, він буде витись та створить зелений килим», - говорить майстер з озеленення Світлана Гончарук.

Загалом, в працівників «Вінницязеленбуд» грандіозні плани щодо оновлення парку, цього річ виповнюється 80-річний ювілей з дня створення парку, тому хочуть, створити зелені насадження, живі огорожі, квітучі кустарники, відновити «Алею закоханих». Найближчим часом вінничанам готують сюрприз – ландшафтні дизайнери працюють над створенням клумби, яка буде біля літнього театру.

Стіна біля СБУ, біля якої буде «зелений килим»

Винница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби

Протоптані стежки перекопали щоб засіяти газоном

Винница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби

Винница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби Винница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби

Санітарна обрізка крон, щоб «дати світло» рослинам

Винница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби

«Алея закоханих»Винница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби

Винница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби

Клумба, яку планують оновитиВинница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумбиВинница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби

Проект оновлення «Алеї закоханих» та клумби біля входу в парк з Хлібної

Винница.info: Центральний парк Вінниці планують огородити, засіяти нові газони та клумби

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов