• «ВНАУ» у Вінниці каменя на камені не залишили від «Закарпаття» (ФОТО)
12:57, 22 лютого 2012 р.

«ВНАУ» у Вінниці каменя на камені не залишили від «Закарпаття» (ФОТО)

За крок від зірок. Вінницька волейбольна чоловіча команда «СДЮСШ-ВНАУ», що виступає у вищій лізі чемпіонату України, готова до підкорення суперліги. Свідченням цього є впевнена перемога у ці вихідні над ужгородцями із «Закарпаття-ЗОДЮСШ» двічі із рахунком 3:0

Підопічні Сергія Саранчука ще в минулому турі, обігравши головного конкурента в боротьбі за друге місце у вищій лізі (воно дозволяє грати у стиковому поєдинку за право участі у суперлізі) київський «Локомотив», зробили вагому заявку на підвищення в класі. Розгром «Закарпаття» - ще одне підтвердження намірів вінничан.

Проблем із горянами не було
«Закарпаття-ЗОДЮСШ» - стабільна команда. У чемпіонаті України вищої ліги з волейболу серед чоловіків ужгородці посідають останнє місце. У вінничан амбіції ж чималі – минулого року вони вилетіли із суперліги, тепер головною метою наших спортсменів є повернення до вищого дивізіону.
Перший поєдинок між командами з Вінниці і Ужгороду несподіванок не приніс. Закарпатці почали невпевнено, програвши перший період 25:17. Потім дещо додали після перерви, але вінничан здолати не вдалося – 25:21. У третьому періоді ужгородці втомилися і здались майже без бою 25:14.
Повторний поєдинок став повторенням першого матчу. «Закарпаття» невпевнено відбивало атаки вінничан у першому періоді – 25:14. Потім знов ужгородці додали у другому (25:23), ледь не виборовши очко. А після перерви вінничани вирвали перемогу.
Двічі по 3:0 – більш, ніж переконлива перемога. Вінничани впевнено закріпилися на другій позицій.

На радість глядачам - помилки суперника
У повторному поєдинку впевненою і цілеспрямованою грою відзначався нападаючий вінничан Володимир Сидоренко. Та й взагалі, наша команда, попри деяку неузгодженість у діях, були на клас вище за закарпатців.
Особливо публіку радували моменти, коли ужгородці на подачах потрапляли м’ячем у свою сітку. І таке було не один раз. «Там є сітка!» - кричали хлопці з трибун.
Впевнено лідирує у чемпіонаті зараз сумська команда «СумДУ-Хімром». Але до кінця розіграшу чемпіонату залишається ще чотири тури, в одному з яких, 17 та 18 березня, вінничани гратимуть у сумчан в гостях. У сумчан - 49 очок у 18 іграх, у вінничан – 41 очко. У київського «Локомотиву», що йде третім – 33 очки. До того ж у киян і «СДЮСШ-ВНАУ» по дві гри у запасі.
А наступним суперником вінницьких волейболістів стане харківський клуб «Локомотив-Надія», у якого наші спортсмени гостюватимуть 25 і 26 лютого. Харків’яни – дублери клубу суперліги «Локомотив». Тож за вихід до вищого дивізіону вони особливо боротись і не будуть. Але «награти» свій склад на вінничанах, змусивши їх нервувати, «залізничники» точно пробуватимуть.

А дублери вінничан програють
Двічі поспіль вінницька команда «СДЮСШ-ВНАУ-2» у рамках сьомого туру чемпіонату першої ліги програла представникам тернопільського району — «Поділля-ТНПУ-Динамо» з рахунком 3:1. Нагадаємо, що у першому колі на майданчику вінницької команди тернополяни переграли наших спортсменів із таким саме рахунком. Здобувши дві перемоги поспіль тернополяни закріпилися на третьому місці у турнірній таблиці. Вінничани, на жаль, останні.