• Главная
  • Нова схема руху у Вінниці вирішить і екологічну проблему
13:40, 22 февраля 2012 г.

Нова схема руху у Вінниці вирішить і екологічну проблему

23 лютого,  у Вінниці запроваджується нова систему руху громадського транспорту.

Трамваї, тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі будуть працювати в єдиній інтегрованій системі.

Нововведення полягають в тому, що мережа трамвайних, тролейбусних і автобусних маршрутів буде основою, а маршрутні таксі – додатковим видом транспорту. Кожен вид громадського транспорту отримав свій логотип. Його наявність вказуватиме на те, що якість надання послуг з перевезення пасажирів, дотримання графіків руху та забезпечення безпеки перевезень буде контролювати комунальне підприємство «Вінницьке ТТУ».

За словами начальника Вінницького трамвайно-тролейбусного управління Володимира Бугайчука, підприємство відпрацювало нові графіки руху електротранспорту та великогабаритних автобусів, спільно із маршрутними перевізниками, які будуть працювати із ТТУ як партнери, а не як конкуренти, сформовано графіки руху і маршрутних таксі. Відповідно до нового розкладу, електротранспорт вже працює з 5:30 до опівночі. За рахунок збільшення кількості трамваїв і тролейбусів на лініях, скорочено інтервал їх руху, який у години-пік на основних маршрутах становить 3-5 хвилин, а на другорядних – до 15 хвилин.

Володимир Бугайчук наголошує: нова схема руху міського транспорту, у якій головну роль відіграватиме саме електротранспорт, сприятиме вирішенню і проблеми забруднення повітря у місті

Протягом трьох місяців нова схема діятиме у тестовому режимі, аби вибудувати зручну та безпечну систему перевезень. Щоб максимально врахувати думку самих пасажирів, зауваження і пропозиції уже приймає відділ «Цілодобова варта» за багатоканальним номером 15-60. Вся інформація буде узагальнюватись та аналізуватись робочою групою, яка також проводитиме моніторинг роботи нової системи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...