• Главная
  • Вінницькі ВУЗи показали майбутнім студентам своє «обличчя»
14:23, 22 февраля 2012 г.

Вінницькі ВУЗи показали майбутнім студентам своє «обличчя»

У Вінниці в Будинку Офіцерів 18-19 лютого відбулась щорічна  виставка-презентація навчальних закладів «Майбутній студент», в якій брали участь академії, університети, технікуми, коледжі, ліцеї та професійні училища м.Вінниці та області.

Про це повідомив відділок  Жіночого Клубу «Жемчужина».

Під час виставки молодь отримала інформацію про освіту яку можна здобути у Вінниці та області.  Представники навчальних закладів надавали інформацію щодо умов вступу та навчання , відповідали на питання абітурієнтів та презентували свій навчальний заклад. Гості виставки, також могли отримати відповіді на питання, щодо ЗНО від консультантів Вінницького Регіонального Центру оцінювання якості освіти.

Загалом виставку відвідали 3 тисяч осіб це випускники 9 – 11 класів  та їх батьки, які приїхали не тільки з Вінниці та області, але й з інших областей.

Щодо вибору навчальних закладів, то кожен вибирав собі до снаги, залежно від прохідного балу та гаманця. Учасники виставки змогли задовольнити цікавість до професій пов’язаних з економікою, фінансами, торгівлею, управлінням, а також агрономією, технічними напрямками та медициною. У виставці прийняли участь: Вінницький Національний технічний університет, Вінницький Національний медичний університет ім. М.І Пирогова, Вінницький торговельно-економічний інститут Київського Національного торговельно-економічного університету, Вінницький Національний аграрний університет,  Вінницький фінансово-економічний університет, Відкритий Міжнародний університет розвитку людини «Україна», Вінницький інститут Економіки Тернопільського Національного Економічного університету, Вінницький коледж Національного університету харчових технологій, Іллінецький Державний  аграрний коледж, Вінницьке відділення Київського фінансово-економічного коледжу національного університету державної податкової служби України, Вінницький будівельний технікум, Вінницький технічний коледж. Кожен з навчальних закладів демонстрував свій виставковий стенд, де була розміщена максимально корисна інформація та фотографії навчальних закладів.

Майбутні студенти заглянути в своє майбутнє життя, яке пов’язане не тільки з навчанням, але й з творчістю. Навчальні заклади демонстрували свої художні номери, чим  створювали чудовий настрій учасникам і гостям виставки. Приємна атмосфера на заході допомагала відкриватись майбутнім студентам і обирати професії.

Випускники та їх батьки не одноразово давали свої відгуки щодо користі такого заходу. Адже виставка «Майбутній студент» допомогла їм отримати кваліфіковані консультації від навчальних закладів щодо вступу та зекономити час. Особливо задоволені були гості, котрі приїхали з районних центрів та сусідніх областей. Проте гості висловлювали побажання на майбутній рік, щодо збільшення кількості учасників-навчальних закладів, які  змогли б забезпечити ще більший вибір професій.

Організаторами виставки виступила громадська організація «Лотос», відділок  Жіночий Клуб «Жемчужина» за підтримки Вінницької Обласної Ради, Управління Освіти і Науки Вінницької ОДА.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...