![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
10:50, 22 квітня 2016 р.
Вінничани зможуть отримати премію від Верховної Ради України
Верховна Рада України щорічно нагороджує Премією за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування осіб, які активно сприяли процесам державотворення, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань. Взяти участь у конкурсі запропонували і вінничанам. Про це повідомили у прес-службі Липовецької РДА.
Премія присуджується особам - громадянам України віком до 35 років, молодіжним та, як виняток, дитячим громадським організаціям.
Відомості про досягнення особи або молодіжної громадської організації, які заслуговують на відзначення Премією подаються в Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації (21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 89) не пізніше 1 червня 2016 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
12:52, 14 липня
12:23, 17 липня
4
17:01, 13 липня
72
live comments feed...
Коментарі