ЧОТИРИ ВІННИЦЬКИХ ЧИНОВНИКА ГОТОВІ ВІДМОВИТИСЬ ВІД ДЕПУТАТСТВА

До першого травня чотири вінницьких державних службовця мають скласти свої депутатські повноваження. Або ж відмовитись від посади. До цього їх змушує закон "Про державну службу", який був розроблений за фінансової підтримки ЄС. На проведення цієї реформи ЄС виділив 90 мільйонів євро.

Ми поцікавилось у депутатів Вінницької обласної ради, які є державними службовцями, що вони оберуть: роботу в державних чи самоврядних органах влади.

Валерій Коровій, голова Вінницької облдержадміністрації:

– Я ніколи не тримався за депутатський портфель. Якщо потрібно, напишу заяву про складання депутатських повноважень. Але зараз у Верховній Раді лежить зареєстрований законопроект, який вносить зміни до "Закону про держслужбу". Згідно із цими змінами головам місцевих держадміністрацій можна бути депутатами.

Микола Копачевський, директор Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації:

– Наскільки мені відомо, закон стосується тільки керівного складу державних органів, тобто голів та заступників державних адміністрацій, а я всього лише керівник підрозділу адміністрації.

Михайло Вдовцов, голова Ямпільської райдержадміністрації:

– Рішення будемо приймати разом з однопартійцями на засіданні фракції. Сподіваємось, в закон внесуть зміни і дадуть нам добути депутатами цю каденцію.

Олег Легеза, голова Жмеринської райдержадміністрації:

– Поки що я не визначився. Ближче до 1 травня напишу заяву, але яку саме, ще не знаю.

Усі четверо є представниками фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" в облраді. Голова Вінницької обласної організації БПП "Солідарність" Андрій Гижко зауважує, що до 28 квітня буде вже точно відомо, як діяти його однопартійцям.

– Саме тоді мають голосувати за зміни до "Закону про держслужбу", – говорить він. – Якщо зміни не приймуть, тоді посадовці напишуть заяви про позбавлення депутатських повноважень. Наступними в обласну раду зайдуть ті депутати, які стоять в черзі за списком партії.

Отже, новими депутатами можуть стати:

1. Іван Лєта, голова Вінницької обласної організації профспілки медпрацівників, Вінниця.

2. Маріанна Мазуренко, директор ПП "Сервісдрев", с. Дяківці, Літинський район.

3. Володимир Кістіон, віце-прем'єр-міністр України, який на виборах зареєструвався як мешканець міста Ямпіль.

4. Олександр Кривак, голова Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз", зареєструвався на виборах як мешканець міста Бар.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов