ЧОТИРИ ВІННИЦЬКИХ ЧИНОВНИКА ГОТОВІ ВІДМОВИТИСЬ ВІД ДЕПУТАТСТВА

До першого травня чотири вінницьких державних службовця мають скласти свої депутатські повноваження. Або ж відмовитись від посади. До цього їх змушує закон "Про державну службу", який був розроблений за фінансової підтримки ЄС. На проведення цієї реформи ЄС виділив 90 мільйонів євро.

Ми поцікавилось у депутатів Вінницької обласної ради, які є державними службовцями, що вони оберуть: роботу в державних чи самоврядних органах влади.

Валерій Коровій, голова Вінницької облдержадміністрації:

– Я ніколи не тримався за депутатський портфель. Якщо потрібно, напишу заяву про складання депутатських повноважень. Але зараз у Верховній Раді лежить зареєстрований законопроект, який вносить зміни до "Закону про держслужбу". Згідно із цими змінами головам місцевих держадміністрацій можна бути депутатами.

Микола Копачевський, директор Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації:

– Наскільки мені відомо, закон стосується тільки керівного складу державних органів, тобто голів та заступників державних адміністрацій, а я всього лише керівник підрозділу адміністрації.

Михайло Вдовцов, голова Ямпільської райдержадміністрації:

– Рішення будемо приймати разом з однопартійцями на засіданні фракції. Сподіваємось, в закон внесуть зміни і дадуть нам добути депутатами цю каденцію.

Олег Легеза, голова Жмеринської райдержадміністрації:

– Поки що я не визначився. Ближче до 1 травня напишу заяву, але яку саме, ще не знаю.

Усі четверо є представниками фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" в облраді. Голова Вінницької обласної організації БПП "Солідарність" Андрій Гижко зауважує, що до 28 квітня буде вже точно відомо, як діяти його однопартійцям.

– Саме тоді мають голосувати за зміни до "Закону про держслужбу", – говорить він. – Якщо зміни не приймуть, тоді посадовці напишуть заяви про позбавлення депутатських повноважень. Наступними в обласну раду зайдуть ті депутати, які стоять в черзі за списком партії.

Отже, новими депутатами можуть стати:

1. Іван Лєта, голова Вінницької обласної організації профспілки медпрацівників, Вінниця.

2. Маріанна Мазуренко, директор ПП "Сервісдрев", с. Дяківці, Літинський район.

3. Володимир Кістіон, віце-прем'єр-міністр України, який на виборах зареєструвався як мешканець міста Ямпіль.

4. Олександр Кривак, голова Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз", зареєструвався на виборах як мешканець міста Бар.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать