Студенти Ладижинського коледжу віддали на переробку більше 30 кг відпрацьованих батарейок

За півтора роки студенти та працівники Ладижинського коледжу зібрали більше 30 кг відпрацьованих батарейок.

В Ладижинському коледжі з 2014 року були встановлені контейнери для збору використаних батарейок і акумуляторів.  Студенти та працівники активно відгукнулися на дану акцію. І за цей період зібрали 30 кг різних елементів живлення.
На сьогодні переробка батарейок - збиткова справа. На єдиному заводі в Україні у Львові  утилізують елементи живлення. Протягом одного дня в нашій державі  продають біля 10 тон різноманітних батарейок.
Кожний викинутий у смітник елемент живлення забруднює 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту.
В Ладижинському коледжі екологічні проекти вже стали звичними. Дирекція завжди підтримує такі починання і сприяє їх проведенню.
18 квітня студенти провели зустріч з представником Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин Романом Барановим. Адже саме за ініціативою цієї організації і була започаткована дана акція  у місті. Він повідомив, що найближчим часом, зібрані батарейки будуть відправлені на переробку.
Нагадуємо, що контейнери для збору батарейок встановлені у всіх навчальних закладах міста, а також у магазинах - "Електролюкс" та "Рес". 
1461565950_dxgqqlcfuxu.jpg
1461565989_imwlemnclte.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов