НА ВІННИЧЧИНІ КОНФЛІКТНА ВЧИТЕЛЬКА ПОТЯГЛА БАТЬКІВ УЧНЯ ДО СУДУ (відео)

Школярі скаржаться, що педагог жорстоко з ними спілкується.

Учні 10-го класу школи №3 в місті Тульчині, що на Вінниччині, та їхні батьки звинувачують вчителя історії у приниженнях, повідомляє ТСН.12:00.

Сама вчителька всі претензії відкидає і каже, що вона просто вимогливий педагог, а на одну маму подала до суду за наклеп. За моральну шкоду вимагає 50 тисяч гривень.

"Вона казала на молодих мам "дебіли" за те, що вони купляють тоненькі зошити. Вона сказала, що вони ще самі не зміцніли, батьки, а вже заводять дітей своїх. Вона просто брала і демонстративно відсаджувала без пояснення причин всіх з мого ряду, і я залишався один", - розповів старшокласник Салімов Ельдар.

Саме мати Ельдара Олена Літвінова почала з'ясовувати стосунки з учителькою. Переконана, що та цькує її сина ще з п'ятого класу.

"Мій син прийшов і сказав: "Мамо, якщо вона ще раз на тебе таке скаже, я її вдарю". А інший хлопчик прийшов до нас додому і сказав: "Тьотя Лєна, я не хочу жити. Я так втомився жити". Це біда", - ділиться Літвінова.

Жінка почала писати скарги до райвно і до Міносвіти. Управління освіти вже півроку перевіряє роботу вчительки.

"Певні зауваження виявляються до вчителя, а саме у спілкуванні з учнями.Скажімо, у самій діяльності педагогічній - викладанні, в методиці - є зауваження", - повідомив головний спеціаліст відділу освіти Тульчинської райдержадміністрації Віктор Камінський.

Педагог претензій не розуміє. Визнає, що вона вимогливий учитель, який прагне досконалого знання. Але, запевняє, меж дозволеного не перетинає. Матір учня звинувачує в наклепі. І навіть позивається проти неї до суду на захист честі й гідності. Перше судове засідання відбулося за участі обох.

"Від мами я вимагаю, передусім, щоб вона усно вибачилася перед батьками за свої слова, які вона сказала, що це є неправдиві слова. А також вимагаю щоб вона відшкодувала судові збитки і моральну шкоду", - каже вчителька Галина Ковальчук.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов