Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери (фоторепортаж)

У Вінниці в приміщенні бібліотеки по вул. князів Коріатовичів, 189 (колишня вул.Свердлова) відкрилася виставка «Пінхол-фотографія».

В експозиції представлено близько сорока монохромних робіт, виконаних у техніці пінхол-фотографії. Автори знімків – Олег Волощук та Олексій Кібкало – члени Вінницького Народного клубу фотомистецтва «Обрій».

Фотографії, представлені в експозиції зроблено власноруч виготовленими апаратами. Це картонні коробки, жестяні баночки з-під кави, використано навіть креслярський тубус - в ньому всередині розміщено одночасно три незалежних пінхол-камери. А зйомка проводилась на фотопапір, фотоплівку та листову рентгенівську плівку. Проявка здійснювалась вручну звичайними проявляючими засобами. Найменша камера, використана у цьому проекті, зроблена протягом 15 хвилин з металевої баночки з-під вазеліну.

Незвичність, своєрідна випуклість геометричного малюнку робить пінхол-фотографію особливо художньо виразною, а неможливсіть заздалегідь точного наведення пінхол-камери на об'єкт  залишає для фотографа інтригу, розгадка якої завжди стає приємним сюрпризом. Об'єктами для зйомки стають звичні вуличні сюжети, предмети домашнього вжитку або ж сам фотограф. Наявність певних обмежень – зйомка триває хвилину, дві, десять – анітрохи не звужує можливості для фотографа.

Довідка

Пінхол-фотографія – це зйомка фотокамерою спрощеної конструкції. Власне, пінхол-камера – це звичайна світлонепроникна коробка з невеличким отвором, який і слугує об'єктивом. Фотографії, зроблені пінхолом відрізняються великою глибиною різкості та особливим малюнком, властивим саме такій зйомці. Світлочутливим матеріалом може бути фотоплівка або ж фотопапір.

"Фотокамери": тубус, коробка, банка

Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери

Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери Винница.info: Вінничани фотографували місто на власноруч зроблені камери
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов