На Вінниччині на ліки для онкохворих дітей зарезервували в обласному бюджеті дев’ять мільйонів гривень

Про проблему з ліками для онкохворих дітей відкрито заговорили на другий день прем’єрства Володимира Гройсмана. При Яценюкові про цю проблему замовчували. І все було шито-крито!

На годині «Запитань до Уряду», тему підняла народна депутатка Оксана Корчинська, звертаючись до заступника міністра охорони здоровя. А та, намагалася ввести в оману депутатів, уряд і громадян, заявивши, що з ліками для цієї категорії пацієнтів все ok! На звернення депутатки миттєво відреагував Володимир Гройсман, доручивши розібратися з проблемою. Під час цього зясувалися цікаві речі, у Вінницькій області зокрема.

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій під час оперативної наради розповів про можливу корупційну схему з ліками, оскільки сертифікацію пройшли лише дороговартісні препарати.

«Міністерство охорони здоров'я чомусь сертифікувало певну частину ліків, які продаються через певну аптечну мережу і дорожчі в три-чотири рази. Є ампули вартістю 40-50 тис. грн, а є - по 15-16 тис. грн. Так ось дорожчим чомусь надали сертифікацію, а дешевшим - ні. І продають їх через "свої" мережі аптек», - сказав Валерій Коровій.

Звісно ж, є інформація про мережу аптек, але коли ще проводиться розслідування, її називати офіційно не коректно.

А загалом проблему ліків для онкохворих дітей у Вінницькій області вирішено - з обласного бюджету на закупівлю виділили 9 млн. грн.

Минулого року Міністерство закупівлі не проводило і препарати нам не надійшли. На виділені з обласного бюджету кошти ми провели торги і зараз відбувається оцінка пропозицій. Та все одно закупити вдалось лише третину препаратів, бо саме стільки їх є взагалі на ринку України.

І от 25 квітня Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відзвітував про проблему ліків для онкохворих дітей.

«Нам вдалося розблокувати питання постачання ліків для онкохворих. Сьогодні вони вже постачаються», - сказав він у традиційному вже відеозверненні, розміщеному у Facebook.

Прем'єр подякував за сприяння у цьому керівникам обласних органів влади. Це він мав на увазі і Вінниччину, яка передбачила відповідні кошти при закладанні обласного бюджету на 2016 рік.

Також Володимир проінформував про подробиці процесу.

«Нам вдалося розблокувати і поставки міжнародних організацій, які дехто хотів в Україні заблокувати. Процес поставок уже на 61 мільйон розпочався», - сказав він.

«Ми минулого тижня прийняли рішення, яке фактично робить перші кроки щодо руйнації монополії на ринку ліків. Це означає, що ліки з Європи, зі Сполучених Штатів Америки, з інших якісних за станом життя країн зможемо постачати в Україну без будь-яких перепон. Раніше це все було просто заблоковано і скорумповано», - заявив Володимир Гройсман.

«Сподіваюся, що і в парламенті буде прийнято необхідний закон для того, щоб питання було вирішено», - додав прем'єр.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов