ВІП-поліцейські Вінниччини пройдуть перевірку в Києві

Решта - більше 4000 поліцейських області три тижні проходитимуть переатестацію 7 "рідних" кущах... Активісти вже шукають у своїх рядах «засланих козачків»

Сьогодні у Вінницькій області стартує переатестація особового складу Національної поліції. Тести на профпридатність та особисті співбесіди із членами комісій мають пройти всі офіцери та рядові колишньої міліції. А їх у нас більше 4000 тисяч і щодня хтось із вчорашніх пише рапорти на звільнення до "екзаменів".

- В комісії буде по 6 чоловік - три від Нацполіції - три від громадськості. Голова комісії має право подвійного голосу. А ще нас тривожать "заслані козачки", бо окремі наші медіа-активісти вже прославились в сусідньому Хмельницькому де через сито відбору пропустили все "сміття", - розповів голова обласного Люстраційного комітету Анатолій Банах. - Тому мені цікаво як ці "три богатирі" працюватимуть тут чи для них створять спеціально-лояльну комісію під "своїх"? Також нам розказали, що в першій 5-ці від районів вже засвітилась пані, що підігравала Віктору Федоровичу під час його візиту в область наперед підготовленими питаннями. Так вона і сюди лізе як "троянська" коняка? 

А ще є варіант, що нас - людей Майдану, які шинами випалювали Шевцова із поліції та ганяли мєнтів ще до Революції Гідності, банально не включать в комісії... Чи дадуть нам на розгляд рядових виконавців... Тому громадськість та ЗМІ мають відстояти право на "чистку" міліцейських рядів. Так. Так саме міліцейських, бо перед нами всі вихідці із системи МВС. 

За статистикою переатестацій від 7 до 12% нинішніх поліцейських змушені шукати собі нову роботу без погонів. Водночас більше 700 уже через суд намагаються скасувати рішення комісій та поновитись у поліції... Бо обіцяють негідників гнати...Ще не зрозуміло хто буде "карателєм" вінницьких мєнтів. Виходить що за три тижні 350-500 мєнтів підуть шукати нову роботу чи побіжать ображені в суд... Так що серіал обіцяє бути круче "Вулиці розбитих ліхтарів під оком"!

0_d6e18ba1277b26bc5cae67c6f784fa89.jpg 0_d6e18ba1277b26bc5cae67c6f784fa89.jpg 0_37caaed6dc508ac540464ea926ce89fa.jpg 0_3d9bfce24bf0cd2ee4b1f019b20906a9.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов