Французи на Шаргородщині вчили українську, їли вареники і співали

Сільська школа Джурина п’ять років приятелює з французьким ліцеєм містечка Рессен.

На Шаргородщину французькі гості прибули з одноденним візитом, повідомили у райдержадміністрації. Делегація з містечка Рессена провінції Рон-Альп складалася із учнів і викладачів тамтешнього ліцею. Джуринську школу візитери обрали невипадково – вона одна з не багатьох у краї, де вивчається французька мова. Під час гостювання французи відвідали урок української мови, під час якого вивчили кілька поширених висловів. Далі для європейців влаштували традиційний український обід, познайомивши французів із національною кухнею. На завершення був концерт із виконанням українських та французьких пісень.

У Шаргородській РДА за співпрацю з Францією дякують мсьє Андре, викладачу французької мови Заболотненського ВПУ №31, який готує заболотненських студентів та джуринських школярів до щорічного стажування у Франції. А заприятелювати дітям і освітянам двох регіонів допоміг Василь Романцов, директор Заболотненського вищого професійного училища.

Нагадаємо, делегація освітян із Вінниччини перебувала з робочим візитом у м.Каунасі Республіки Литва.

Французи на Шаргородщині вчили українську, їли вареники і співали
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов