ЯК ЖИВУТЬ І ПРАЦЮЮТЬ СЛУЖБОВІ СОБАКИ НА ЗОНІ

Службові собаки, якими ми їх бачимо у фільмах, вражають своєю кмітливістю, вірністю та відвагою. Кожен, хто бачив за роботою кіношного Мухтара або комісара Рекса, захоплюється псами-поліцейськими. 

службові собаки колонія фото

Кінолог Cтрижавської виправної колонії №81 Максим Мельник розповів про виховання та роботу собак, які охороняють режимний об'єкт.

— У кіно все не зовсім так, як насправді, там працюють каскадери, — розповідає пан Максим. — Навіть видно, як є кілька акторів-собак, які один-одного підміняють. Адже хтось краще бігає, хтось сильніший у трюках. Так, як і в житті: наші собаки до року дресируються за загальною програмою, а потім ідуть на "професійне" навчання, як студенти. Їм проводять ряд тестів, щоб визначити напрямок, до якого схильна собака: патруль, затримання, розшук і т.п.

Кінолог розповідає, що на режимних об'єктах зазвичай працюють німецькі вівчарки, алабаї та кавказькі вівчарки, останні підходять для варти, "німці" — для розшуку.

службові собаки колонія фото

— У нас у колонії вівчарки якось затримали зловмисників — перекидали через огорожу заборонені речовини для в'язнів, — пригадує Максим Мельник.

Цуценят відбирають з помету на службу з трьох місяців. З півроку починають дресирувати, відбирають з урахуванням психічних якостей, особливостей характеру. За фізичними даними проводять вибраковку.

— Дивимося, яка в цуцика злоба, на що він реагує, наскільки слухняний. Служать собаки зазвичай до 8 років, потім ідуть на списання.
службова собака фото
Фото: ukrinform.ua


Списання виглядає не настільки страшно, як можна припустити, собак просто залишають у якості сторожових, де вони і доживають віку.

У Стрижавській колонії у кожної собаки є свій кінолог, скільки саме чотирилапих службовців, адміністрація не зізнається, кажуть, що інформація засекречена. Проте, побачити службових собак в інших іпостасях можна, адже вони часто беруть участь у виставках та професійних конкурсах.

службові собаки колонія фото

— Проводяться конкурси в колонії, потім переможці їдуть на область і на всеукраїнські змагання. Наші собаки другі і треті місця завойовували, — говорить кінолог.

службові собаки колонія фото

Про собачі бої, поширені серед власників бійцівських собак, Максим Мельник відгукується з відразою:
— Ми таким варварством не займаємося, у нас собаки повинні дружити, адже часто працюють в парі, а на боях вони один одного з'їдають. Це заборонено законом, і ми ані тренувань подібних, ані змагань не підтримуємо. Наші песики, якщо між собою почубляться, то швиденько розбороняємо. Вони мають бути чемними, адже навіть при виконанні завдання не мають права на помилку — боронь боже зачепити когось стороннього.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов