У Ладижині проживає 111 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня минуло 30 років з дня однієї з найжахливіших трагедій в історії людства – техногенної аварії на Чорнобильській АЕС, до ліквідації наслідків якої чимало зусиль доклали і ладижинці.

За даними начальника відділу з питань соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи у місті Ладижин Вікторія Геращенко на території Ладижинської міської ради проживає 111 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 24 особи, евакуйованих із зони відчуження у 1986 році. 
У Ладижині проживає 111 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих  32 ліквідаторів, наших земляків, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, які віддали своє життя за світле майбутнє, відійшовши у вічність. На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 вересня 2014 року №549 в області проводиться підготовка до видання обласної Книги пам’яті померлих учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції - жителів Вінницької області. Педагоги та учні  Ладижинських ЗОШ №1 та  ЗОШ№2 провели пошукову роботу та зібрали матеріали про життя, роботу під час ліквідації аварії на ЧАЕС та фотографії померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та у зв’язку із проведенням заходів у 2016 році, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи розпорядженням  в. о. міського голови  від 08.02.2016 р.№22р „Про підготовку та проведенням заходів пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи” було створено організаційний комітет та затверджено план заходів з відзначення 30-тих роковин Чорнобильської катастрофи",- повідомила Вікторія Геращенко.
Вона зазначає, що у місті працює громадська організація „Союз-Чорнобиль”, яка є одною із найстаріших об’єднань ліквідаторів аварії на ЧАЕС та евакуйованих із зони відчуження. З бюджету міста в межах міської програми "Турбота" затверджено фінансування організації в сумі 20 тис. грн.
"22 квітня 2016 року в актовому залі Ладижинської ЗОШ №2 о 12,00 год. відбувся тематичний захід, з нагоди 30-ї річниці Дня Чорнобильської катастрофи. Під час проведення заходу, відповідно до розпорядження міського голови В.Коломєйцева, 12 осіб із числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та евакуйованих із зони відчуження у 1986 році були нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями. Всім учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та евакуйованим із зони відчуження у 1986 році, проживаючим на території Ладижинської міської ради від міського голови В.Коломєйцева були направлені пам’ятні листівки та відповідно до його розпорядження вручені премії з нагоди 30 річниці з дня Чорнобильської катастрофи",- підкреслила Вікторія Геращенко. 
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов