У Вінниці пройшла передсвяткова Великодня акція для дітей-сиріт

28 квітня 40 дітей - вихованці дитячого будинку « Гніздечко», діти учасників АТО та школярі ЗОШ №25 виготовляли сувеніри  до свята Пасхи для  воїнів-захисників.  Акцію  було організовано за  ініціативою  Вінницької обласної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва та за підтримки народного депутата-вінничанина  Сергія Кудлаєнка. Активну участь  у проведенні  майстер-класу  взяли представники БФ « Вітрила надії», що опікується дітьми  позбавленими батьківського піклування та класна керівниця 3-Є класу ЗОШ №25 пані Ляна Василівна.

Школярів навчили створювати сувенірні шедеври  із застосуванням рідкісної техніки  купаж. Але головною ціллю є  опіка та  повноцінна інтеграція в  суспільне життя дітей-сиріт, малечі з малозабезпечених сімей , адже далеко не всі вони мають змогу  навчатись у дороговартісних художніх студіях.

Великий  і зручний зал бібліотеки для майстер-класу  було запропоновано  працівниками відділу економіки та новітньої науки. Подарунки та привітання воїнам-захисникам , виготовлені власноруч, діти відправлять до Великодніх свят у зону АТО.

 « Гасло  «Ти не один, надія завжди поруч» -  є відображенням головного завдання нашої організації. Ми  прагнемо  закласти у  свідомість дітей-сиріт  розуміння того, що вони не одинокі  у  світі і завжди поруч є люди  , відкриті до спілкування, розуміння та допомоги», - розповіла голова БФ « Вітрила надії» пані  Ольга.

Дитячі подарунки до свят, що поїдуть в АТО -  найдорожчі, про це завжди згадують хлопці з передової. Напередодні Світлого Воскресіння , свята милосердя та християнської любові кожна благодійна акція  має особливу цінність, адже надія  та радість  дарується  дітям , позбавленим родинного тепла!, - каже Сергій Кудлаєнко.

1f1cc9611130a8c89db26cb47da069e6.jpg
9369e561065d8e3b38887909f1af0738.jpg
65ea8d44acb9da70eaaaf49fddee5a75.jpg
8cbf117bf358d85e26b315978c180197.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов