Сьогодні у Вінниці – пізнавальний велопробіг

Доброго ранку! 29 квітня у Вінниці – +6 – +16. Хмарно, без опадів.

Сьогодні – Страсна П’ятниця. Віруючі люди в цей день нічого не їдять до виносу плащаниці з вівтаря на середину церкви; а це звичайно бувало коло другої години пополудні. Повернувшися з церкви, родина сідає за стіл обідати. Обід у Страсну п'ятницю — пісний, навіть риби їсти в дей день не можна. Здебільшого обходяться городиною: капустою, картоплею, огірками... Ні шити, ні прясти в Страсну п'ятницю не можна. Великий гріх рубати дрова або що-небудь тесати сокирою. Колись наші господині в селах робили в цей день дві роботи: пекли паски та садили капусту — вважалося, що це робити можна, не гріх. За народнім віруванням, в Страсну п'ятницю не можна співати, бо хто співає в Страсну п'ятницю, той на Великдень буде плакати.

 пятниця

Також нині – Всесвітній день танцю та День європейської міжпоколінноїсолідарності.

У Вінницькій міській раді – чергова сесія. У департаменті інформаційної діяльності – прес-конференція представників медичної галузі області щодо актуальних питаньонкозахворюваності населення. Колегія управління культури і мистецтв облдержадміністрації їде у Тульчинське училище культури.

У Вінниці спільнота «Критична маса» організовує пізнавальний велопробіг. Мета – запам’ятати нові назви вулиць Вінниці.

покатушки
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов