У вінницькому трамвайчику першачкам розкажуть легенди та історію створення Вінниці

Школа стюардес-екскурсоводів Центру підліткових клубів «УНІВЕР», «Подільський туристично-інформаційний центр» за сприяння відділу у справах молоді та туризму розпочинають новий весняно-літній сезон. Улюблений трамвайчик «ВЕЗУНЧИК» ознайомить першокласників з легендами заснування Вінниці, розкаже про герб та прапор міста. 
Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
Екскурсійна  програма спеціально розроблена для вінницької малечі в ігровій формі. Усміхнені стюардеси-екскурсоводи протягом години пропонують першокласникам взяти участь у вікторинах, познайомитись з найкрасивішими вулицями міста. Наприкінці подорожі кожен власноруч продемонструє вміння написати своє ім’я і отримає на згадку «Паспорт маленького вінничанина». 
Після такої подорожі, отриманих знань, маленькі вінничани обов’язково любитимуть, пишатимуться та піклуватимуться про рідне місто.  Загалом у програмі візьмуть участь близько 4000 вінницьких першокласників. 
Для школярів участь у програмі безкоштовна. Організатори вважають, що важливим є те, що діти, закінчуючи перший клас, отримують перші знання з історії рідного міста. Завданням програми є зацікавити дітей історією рідного міста, бажанням більше дізнатись про Вінницю. 
Наступні інформаційно-освітні програми у вигляді ознайомчих екскурсій підготовлені і будуть проведені для учнів 4-х класів, учасників пришкільних літніх таборів. Кожна програма має власну родзинку, проводитиметься у новій формі, яка розрахована на відповідний вік школярів. У планах пішохідні екскурсії центром міста, екскурсії до будівлі Вінницької міської ради, муніципального телебачення та оперативної служби «Цілодобова варта».
Організатори – Відділ молоді та туризму Вінницької міської ради, КЗ «Центр підліткових клубів «УНІВЕР»», КП «Подільський туристично-інформаційний центр».
2FtaNFj9Ol4_jpg.jpg mxadlq654Ng_jpg.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов