У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспаду

 У Вінниці на Європейській площі почали оновлювати величезне графіті у вигляді водоспаду. Малюнок зроблений у форматі 3Д і вже встиг стати однією з візитівок міста.

На площі декілька художників з вінницької обласної громадської організації «Лабораторія актуальної творчості» розпочали оновлювати графіті 28 квітня. Планують закінчити його до Пасхи, але все залежить від погодних умов та від вінничан, які можуть пробігтися по свіжій фарбі.

«Графіті після зими потрібно постійно реставрувати, заради того щоб кожен рік, весь сезон гості міста та вінничани могли сфотографуватися тут. Тому ми намагаємося його підтримувати в належному стані. Якщо ми його зараз не відновимо, то до наступної весни він може взагалі зникнути або буде не придатний для фотографування», - каже вінницький художник Олександр Нікітюк.

За його словами, за один день на оновлення графіті було витрачено близько 20 літрів фарби, загалом на все оновлення піде приблизно 60 літрів фарби. Після нанесення фарби малюнок потрібно буде ще покрити лаком для стійкості.

Також Олександр розповів, що 3Д графіті у Вінниці вже 7 років, малювали його протягом місяця двоє художників з міста Тернопіль.

Винница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспаду

 Винница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспадуВинница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспадуВинница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспадуВинница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспадуВинница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспадуВинница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспадуВинница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспадуВинница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспадуВинница.info: У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспаду

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов