• Головна
  • В Управлінні ДМС Вінницької області просять оплачувати незрозумілі послуги
16:16, 11 травня 2016 р.

В Управлінні ДМС Вінницької області просять оплачувати незрозумілі послуги

В Управлінні Державної міграційної служби Вінницької області, під час оформлення посвідки на тимчасове проживання справляється плата за незрозумілу послугу в розмірі 25 гривень.

З даним непорозумінням стикнулася особа, що оформлювала в Управлінні посвідку на тимчасове проживання в Україні. Задля оформлення даної послуги до переліку необхідних документів також входить встановлена законом оплата.

На офіційному сайті Державної міграційної служби вказано, що при оформленні посвідки вартість її отримання складає: послуга – 52.49 грн., вартість бланка – 21.30 грн., державне мито – 2 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Тобто, всього разом 107.79 грн. : 73.79 грн. + 34 грн. (1 неоподаткований мінімум громадян – 17 грн).

При поданні усього необхідного пакету документів, що потребує законодавство для даної послуги, працівники сектору міграційної роботи Управління ДМС Вінницької області без пояснення цільової направленості платежів (тобто що, куди, і за що треба платити), надавали папірець з необхідними реквізитами для сплати.

Фото-11

Фото-11

На фото можна побачити, що надруковано три "платіжки":

Перша – за оформлення та видачу посвідки на тимчасове проживання. Одержувач УДМС України у Вінницькій області (80, 99 грн.).
Друга – за сплату державного мита (34.00 грн.).
Третя – 25 грн одержувачу ВФ ДП "Документ".

Під час безпосереднього оформлення даної послуги не було часу, можливості та необхідних знань законодавства розібратися, що ж є таке ВФ ДП "Документ" – кому і за що ми йому платимо. А тому особою, що оформляла посвідку, слухняно було сплачено по всіх рахунках, що містилися на роздрукованому папірці.

Коли журналісти почали цікавитися даним питанням, то виявилося, що питання щодо діяльності і надання послуг ДП "Документ" неодноразово підіймалося активістами антикорупційних об'єднань.

На офіційному сайті ДМС України сказано, що саме Державне підприємство "Документ" створено з метою ефективної організації надання послуг міграційно-паспортних питань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...