• Головна
  • Вінницька поліція охорони майже за 120 тисяч купить 23 пістолети
14:48, 12 травня 2016 р.

Вінницька поліція охорони майже за 120 тисяч купить 23 пістолети

10 травня управління поліції охорони у Вінницькій області уклало угоду з КНВО «Форт» на придбання 23 одиниць легкої вогнепальної зброї. Вартість угоди склала 119, 9 тис. гривень.

Про це йдеться у «Віснику державних закупівель».

Казенне науково-виробниче об’єднання «Форт» МВС України протягом 2016 року повинно поставити управлінню поліції охорони у Вінницькій області 23 одиниці легкої вогнепальної зброї на 119922,00 грн. (сто дев’ятнадцять тисяч дев’ятсот двадцять дві грн. 00 коп.)

Закупівлю провели через застосування переговорної процедури закупівлі.

Необхідність проведення переговорної процедури обґрунтовується:

  • відсутністю конкуренції на ринку зброї України, що підтверджується листом Департаменту забезпечення та зв’язку Міністерства внутрішніх справ України від19.04.2016р. № 25/4/2/1544 та Статутом Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України, відповідно до п. 2.2 якого зазначено: «серійне виробництво бойової вогнепальної, мисливсько-спортивної, пневматичної, спеціальної, газової, холодної зброї, інших виробів військового призначення, боєприпасів тощо, які пройшли у встановленому порядку випробування і сертифікацію».
  • потреба здійснити додаткову закупівлю у того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами або послугами, якщо заміна попереднього надавача послуг може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов'язаних з експлуатацією та обслуговуванням (п.5 ч. 2 ст. 39 Закону України від 10.04.2014 року №1197-VII "Про здійснення державних закупівель").

«Враховуючи вищевикладене, підсумки проведених попередніх переговорів щодо визначення обсягів і вартості закупівлі товару «Зброя та боєприпаси та їхні частини (Легка вогнепальна зброя)», а також пакет документів Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України, вирішено: закупити «Зброю та боєприпаси та їхні частини (Легка вогнепальна зброя)» на 2016 рік у Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України шляхом проведення переговорної процедури закупівель», - зазначено в обґрунтуванні застосування переговорної процедури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...