• Головна
  • Вінницький «Фронт Змін» вирішує проблему працевлаштування молоді (ФОТО)
13:50, 1 березня 2012 р.

Вінницький «Фронт Змін» вирішує проблему працевлаштування молоді (ФОТО)

Голова фракції «Фронт Змін» у Вінницькій обласній раді Сергій Кудлаєнко ініціював проведення круглого столу із підприємцями, керівниками вищих навчальних закладів та студентством Вінниці на тему «Як знайти перше робоче місце».

«Наша мета - вирішити одну із головних проблем вінницької молоді - труднощі під час пошуку першого робочого місця», - наголосив Сергій Кудлаєнко.

За статистикою центрів зайнятості Вінниччини, яку навів депутат від «Фронту Змін», 50% колишніх студентів мають проблему із працевлаштуванням. Роботодавців не влаштовує професійни рівень молодих працівників, а останніх, в свою чергу, - заробітна плата. Переважно, це не більш ніж 1,5 тисячі гривень.

Керівники місцевих навчальних закладів погодилися із зауваженням, що їхня статистика по працевлаштуванню часто є лише формальною відпискою і значно завищена. Але вони готові іти на зустріч підприємцям та готувати саме ті кадри, які на сьогоднішній день потребує вінницький ринок праці.

За результатами зустрічі було прийнято рішення активізувати міський проект «Ярмарок вакансій», організувати ряд круглих столів та семінарів із роботодавцями та студентством, та вирішити у який спосіб майбутні випускники змогли б гідно «презентувати» себе. «Наразі ми вирішуємо, чи буде це грантова програма, чи складення мотиваційного листа», -  підсумовуючи обговорення зазначив Сергій Кудлаєнко.

Вінницький «Фронт Змін» вирішує проблему працевлаштування молоді (ФОТО), фото-1
Вінницький «Фронт Змін» вирішує проблему працевлаштування молоді (ФОТО), фото-2
Вінницький «Фронт Змін» вирішує проблему працевлаштування молоді (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...