• Главная
  • Пенсіонерам Вінниччини котрим через суд донарахували пенсію не дадуть субсидій
09:00, 2 марта 2012 г.

Пенсіонерам Вінниччини котрим через суд донарахували пенсію не дадуть субсидій

Цьогоріч нарахування субсидій на оплату комунальних послуг торкнулося не лише органів праці і соціального захисту населення, а й Пенсійного фонду області.

Про це повідомляє головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.04 2002 року № 497 Пенсійному фонду та органам праці і соцзахисту слід проводити обмін електронними базами даних про одержувачів пенсій та допомоги, які використовуються під час призначення пенсій, допомоги, субсидій та видачі посвідчень «Ветеран праці». Така спеціальна програма затверджена обчислювальним центром Міністерства праці і соціальної політики України.

За словами заступника начальника головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області Лариси Дикої, питання із субсидіями на сьогодні переросло у площину звинувачень в бік органів Фонду. Пенсіонерам, яким підвищенні пенсії згідно рішення суду, розмір субсидії зменшено, оскільки їх нарахування залежать від сукупного доходу громадян.

При обчисленні сукупного доходу враховуються нараховані суми пенсій, зарплат та інших доходів. Доплати, згідно рішень суду, які нараховуються пенсіонерам у зв’язку з відсутністю фінансування Державного бюджету України не виплачуються, але обов’язково враховуються при нарахуванні субсидій. Такою є буква Закону, якої органи виконавчої влади беззаперечно дотримуються.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...