• Головна
  • Вінницькі газовики наражають громадян на небезпеку – Держгірпромнагляд
09:00, 3 березня 2012 р.

Вінницькі газовики наражають громадян на небезпеку – Держгірпромнагляд

Роботу ПАТ «Вінницягаз» визнано недостатньою. Таке рішення було прийнято під час засідання колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, інформує прес-служба відомства.

Учасники колегії проаналізували роботу ПАТ «Вінницягаз» та виконання рішення Ради управління Держгірпромнагляду щодо дотримання структурними підрозділами вимог промислової безпеки та охорони праці при експлуатації систем газопостачання та стану безпеки при використанні газу в побуті.

«Під час перевірок структурних підрозділів ПАТ «Вінницягаз», які проводились теруправлінням впродовж 2011 року та поточному році, було виявлено значні порушення вимог Правил безпеки систем газопостачання України. Є випадки, коли виконання робіт допускаються працівниками, які не пройшли навчання та перевірку знань безпечних методів та прийомів виконання робіт в газовому господарстві. Не всі служби технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання забезпечені необхідними запасними частинами, автотранспортом, матеріалами, обладнанням для проведення робіт з технічного обслуговування систем газопостачання. Окремі служби у кращих випадках забезпечені лише одним сигналізатор загазованості. Подача газу здійснювалась у багатоповерхові будинки, де не було перевірено димові та вентиляційні канали, в результаті чого було припинено газопостачання 16 багатоповерхових житлових будинків», - підкреслив під час засідання начальник державної інспекції нагляду у промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки Андрій Куровський.

Начальник теруправління Анатолій Коваль наголосив на тому, що впродовж 2011 – 2012 років на Вінниччині сталося три нещасних випадки при використанні газу в побуті, під час яких постраждало семеро людей, двоє з них померли. А основні причини нещасних випадків є незмінними – це самовільне встановлення газових приладів, несправний стан та засміченість димових і вентиляційних каналів, самовільне втручання у конструкцію газового обладнання, димових і вентиляційних каналів, а також не доопрацювання служб внутрішньо-будинкового газового обладнання.

В свою чергу головний інженер ПАТ «Вінницягаз» Олексій Войтенко визнав, що підприємство не в повному обсязі виконує покладені на нього завдання. Але при цьому зазначив, що на те є об’єктивні причини та ряд проблемних питань, над вирішеннях яких керівництво ПАТ «Вінницягаз» постійно працює.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...