• Главная
  • У Вінницькій області технолого-економічний коледж завдав збитків державі на 752 тис. грн
14:45, 3 марта 2012 г.

У Вінницькій області технолого-економічний коледж завдав збитків державі на 752 тис. грн

Вінницькі ревізори виявили порушень на понад 800 тис. грн

У Вінницькій області під час ревізії Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького національного аграрного університету виявили порушень на 803 тис. грн. З них такі, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, – на 752 тис. грн. Контрольний захід охопив період із квітня 2008-го по листопад 2011 року.

Зокрема, ревізори виявили, що у 33 випадках випускники, які навчалися у коледжі за держзамовленням, не дотримувалися умов договору щодо працевлаштування за місцем направлення на роботу та відпрацювання трирічного терміну. При цьому на їхню підготовку із державного бюджету витрачено понад 343 тис. грн.

Понад 296 тис. грн із загального фонду кошторису коледжу було спрямовано на оплату енергоносіїв та комунальних послуг, які спожили мешканці гуртожитку. Відповідні розрахунки мали би здійснюватися за кошти, отримані від плати за проживання в ньому.

Ревізори також виявили 172 випадки недонарахування та неотримання у повному розмірі плати за навчання в коледжі на загальну суму понад 61 тис. грн. Водночас у бухгалтерському обліку не було відображено те, що коледж отримав 47 тис. грн, які студенти сплатили за навчання заздалегідь.

У зазначеному навчальному закладі, зокрема, виявлено порушення під час нарахування та виплати заробітної плати, оплати виконаних будівельно-ремонтних робіт, а також нестачу матеріальних цінностей – на загальну суму понад 50 тис. грн.

За недотримання вимог чинного законодавства на сімох посадових осіб Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів. Застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, відкритих в органах Державної казначейської служби.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...