• Главная
  • Вінницький губернатор пообіцяв Калинівці госпітальний округ
09:40, 5 марта 2012 г.

Вінницький губернатор пообіцяв Калинівці госпітальний округ

У Калинівці буде центр майбутнього госпітального округу, що об’єднуватиме кілька районів із загальною чисельністю населення близько 100 тисяч чоловік.

Це в ході робочої поїздки до району калинівчанам пообіцяв губернатор Микола Джига.   Він, зокрема, зазначив, що у 2012 році починається оптимізація другого рівня медичних закладів – створення госпітальних округів, а також запровадження нового механізму фінансування, якими закладено зміну філософії медичної допомоги, у центрі уваги якої – пацієнт та лікар.

Бюджетні кошти будуть витрачатися на лікування пацієнта, а не на фінансування віртуальних «ліжко-місць». В той же час запроваджуються нові умови оплати праці медичним працівникам первинного рівня в залежності від обсягу та якості виконаної роботи, – наголосив М.Джига.

Нагадаємо, у 2012-2013 роках в області планується створити госпітальні округи. За інформацією управління охорони здоров’я та курортів ОДА, попередньо домовлено про формування 18 округів, однак, їх центри, поки що, не називались.

Мешканці сіл побоюються,  що в ході другого етапу реформування медицини їх районні лікарні закриють, а лікуватися доведеться в госпітальних центрах у сусідніх районах, де лікарні потужніші і краще оснащені.

Довідка: Зведений бюджет закладів охорони здоров’я Калинівського району у 2011 році склав 30068,7 тис.грн. Торік проведено ремонтні роботи у Калинівській ЦРЛ на загальну суму 1099,8 тис. грн. Медичні заклади нині обслуговують 59 857 мешканців району.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...