• Головна
  • Скільки грошей потрібно мати вінничанам, щоб купити квартиру на вторинному ринку у Вінниці (ІНФОГРАФІКА)
14:20, 25 травня 2016 р.

Скільки грошей потрібно мати вінничанам, щоб купити квартиру на вторинному ринку у Вінниці (ІНФОГРАФІКА)

Мікрорайон Слов’янка зайняв перше місце за обсягом пропозицій на вторинному ринку квартир Вінниці, повідомляє агентство нерухомості «ОЛІМП».

За підсумками квітня 2016 року у цьому мікрорайоні на продаж виставлено 320  квартир – це 18% від усього вторинного ринку міста. На другому місці –мікрорайон Вишенька з результатом у 312 квартир, що еквівалентно 17,4% пропозицій, підрахували в агентстві. Третє місце в рейтингу посілоЗамостя з 230 квартирами (12,8% вторинного ринку Вінниці).

Всі інші райони міста дещо відстали від трійки лідерів за сукупним обсягом вторинних пропозицій. Найменший результат показали такі мікрорайони, як Поділля, Академічний та Центр міста, де на продаж виставлено 347 квартир. «В першу чергу це пов’язано з тим, що Поділля і Академічний – відносно нові мікрорайони. А Центр зараз не дуже поспішають розкуповувати через те, що тут вторинний ринок представлений старими будинками, зазвичай з невиправдано завищеними цінами», -  каже директор відділення агентства нерухомості «Олімп» Олена Гаврилова.

Вторинна нерухомість на Поділлі також очолила список найбільш дорогих районів міста. Середня вартість кв.м. на Поділлі склала 17,1тис. гривень. Центр посів друге місце за рівнем цін: тут квартири продаються по 16,4 тис. гривень за 1 кв.м. 

Середня вартість 1 кв.м. на вторинному ринку по всій Вінниці без урахування районів дорівнює 14,8 тис. гривень, підтверджують в «ОЛІМП». Таким чином, квартири в усіх районах міста, крім Поділля, продаються за ціною нижче середньої. За останній місяць вартість 1 кв. м на вторинному ринку міста зменшилася на 1,2%, підрахували в агентстві «ОЛІМП». Експерти агентства кажуть, що зростання цін дозволяє уникнути велика кількість вторинних квартир, які пропонуються на ринку нерухомості. Загальна кількість вторинних квартир у Вінниці складає близько 2 тисяч.

Скільки грошей потрібно мати вінничанам, щоб купити квартиру на вторинному ринку у Вінниці (ІНФОГРАФІКА), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...