• Главная
  • Підприємці Вінниччини переходять на ПДВ
13:00, 5 марта 2012 г.

Підприємці Вінниччини переходять на ПДВ

У Вінницькій області впродовж лютого 2012 року свідоцтва платника податку на додану вартість отримали 70 суб’єктів підприємницької діяльності, хоча загалом за 2011 рік платниками податку на додану вартість стали лише 246 суб’єктів підприємницької діяльності.

Про це повідомляє відділ обліку платників податків та обробки податкової звітності Державної податкової служби у Вінницькій області.

За ініціативи Голови ДПСУ Олександра Клименка було запропоновано скоротити форму заяви про реєстрацію з 10 до 3-х сторінок та надати право підприємствам, що користуються електронно-цифровим підписом, подавати заяви дистанційно – за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Органи ДПС області щодня видають в середньому по 4 свідоцтва платника ПДВ. Статистика засвідчує, що темпи реєстрації платників ПДВ на Вінниччині зросли більше ніж вдвічі відповідно до середньомісячного показника листопада – грудня 2011 року. До того ж близько 60% підприємств отримали свідоцтво платника ПДВ протягом 6 робочих днів, хоча законом передбачено термін до 10 робочих днів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...