• Главная
  • Вінницький центр зайнятості пропонував безробітним йти в армію
09:00, 6 марта 2012 г.

Вінницький центр зайнятості пропонував безробітним йти в армію

2 березня в приміщенні Вінницького районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, на якій безробітним громадянам пропонували проходження контрактної служби у Збройних силах України.

Про це повідомляє відділ організації надання послуг роботодавцям Вінницького районного центру зайнятості.

До участі в ярмарку запросили 10 безробітних громадян, які відповідають вимогам для проходження контрактної служби у Збройних силах України.

З безробітними спілкувались представники територіального центру № 164 комплектування військовослужбовців за контрактом Іван Афранчук та Олег Музика. Вони розповіли про нову систему укомплектування Збройних сил України військовослужбовцями за контрактом. Олег Музика зазначив, що військова служба в Збройних силах України є державною службою особливого характеру. Час її проходження зараховується до загального стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Безробітні отримали роздатковий матеріал щодо умов проходження служби у Збройних силах України за контрактом. По закінченню ярмарку двоє безробітних планують відвідати територіальний центр комплектування військовослужбовцями для подальшого працевлаштування у Збройних силах України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...